Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire kell figyelni a vasarnapi...

Mire kell figyelni a vasarnapi szavazasnal, hogy biztos megfelelo szavazatot adjak le? Mert a valasztasnal nem volt pecset rajta es akkor voltam elso valasztason es nem tudtam, hogy annak rajta kell, hogy legyen?

Figyelt kérdés
2019. máj. 25. 06:38
1 2 3
 1/23 mindentudó99 ***** válasza:
59%
Akkor te lehet hogy inkább véradáson voltál nem. Bár ott is pecsételnek. Gyenge trollkérdés.
2019. máj. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%
Egy kicsit megrémít hogy olyan emberek szavaznak Európa jövőjéről, akik amúgy nem tudják beütni a google-be, hogy "milyen az érvényes szavazat"
2019. máj. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%
Pecsét legyen és borítékot kell adjanak, tavaly én sem kaptam és én sem tudtam például, hogy ez kellett volna. Saját tollat is vigyél, simán eltünőstintásat adhatnak, ezektől ez a legkevesebb. Nagyon sokan nem tudják, hogy mi hogyan szabályos mivel a Fidesz előtt nem kellett számolni a választás üzemszerű elcsalásával.
2019. máj. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Lol, nyilvan, ostoba....
2019. máj. 25. 07:43
 5/23 A kérdező kommentje:
Koszi utolso,figyelek
2019. máj. 25. 07:44
 6/23 anonim ***** válasza:
64%
Habár képtelen vagy egy alapvető dolgot magadtól kideríteni, legalább másokat ostobának tartasz.
2019. máj. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
63%
A 07:43 jól írja egyetértek vele. Mióta a fidesz belépett a politika színpadára azóta a csalások tárházát mutatják be minden választáskor alattomos módon, de sajnos választáson kívül is.
2019. máj. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
25%

"simán eltünőstintásat adhatnak" - van még, aki ezeket elhiszi???

Értem én, hogy fáj, hogy ma Magyarországon gyakorlatilag nincs ellenzék, és legalább az összeesküvés-elméletekkel lehet vigasztalódni, de ez akkor is túlzás.

Egyszer engem is hívtak bizottságba, nem volt csalás. De volt egy csomó érvénytelen szavazat, mert egyesek még egy X-et sem képesek értékelhetően beírni. (Egyénként nem is szakadt környéken)

2019. máj. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
65%

"simán eltünőstintásat adhatnak"


Aha... aztán honnan tudják, hogy akinek ilyet adnak, kire akar szavazni?

2019. máj. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%

Mivel én (is) már jó előre mondtam, hogy a "választási csalás" kottát le fogják porolni, ezért csak kavargatom a kv-mat és vigyorgok, amint sértegetik a saját fajtájukat, akik ott ülnek a bizottságban és asszisztálnak a le nem pecsételt szavazó laphoz, meg az eltűnő tintájú tollhoz.... 😄

De jól van ez így!!! Ha az a néhány tízezer aktivista megsértődik és faképnél hagyja a pártját, annál gyengébb az ellenség!


Majd a választás után elregélem, a környékünkön, miként csaltak a szocik 2014-ben (akkor még volt 5000 ft egy szavazatért) 🙂

2019. máj. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!