Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tavaly óta a DK hogy tudta az...

Tavaly óta a DK hogy tudta az 5 százalékos támogatottságát felhozni 16 százalékosra? Ez nem szégyen a többi ellenzéki pártra nézve?

Figyelt kérdés
2019. máj. 27. 06:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

#20 vagyok:


MATEMATIKAI KÉPTELENSÉG!

2019. máj. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Andizsuzsi ***** válasza:

"kíváncsi vagyok hány körzet volt megint ellenőrizetlen, mert csak azok segítségével lehetett ilyet csalni"


Abban a körzetben, ahol én dolgoztam 2 Fideszes megfigyelő volt, és tökéletesen az országos eredményeknek megfelelő eredmény született mind részvételi adatokban, mind a szavazatok arányában.

2019. máj. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Ismét #20:


Egy kis játék a számokkal:


Ha azt az abszurd h'lyeséget feltételeznénk hogy akik most nem mentek el szavazni de az országgyűlési választásokon szavaztak, azok kivétel nélkül a fideszre szavaznának, akkor az eredmény:


Fidesz: 71%

DK: 9,67!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ez az eredmény úgy jön ki, hogy a fidesznek adtam ajándékba az 1.777.757 szavazatához MÉG 2.322.036 szavazatot!

2019. máj. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Az MSZP balfék volt és sikerült a DK-nak elhappolni szavazóik felét. Ezen kívül alacsony volt a részvétel is (egy normál választáshoz képest), így az aktív DK szavazók miatt kicsit felülreprezentált lett a párt is. Szavazatok számát tekintve a fidesz se kapott kiemelkedően magas értéket, de ez is elég volt, hogy 52% legyen a tavalyi 48% után (most ugye a román magyarok nem itt szavaztak).
2019. máj. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Tim Ravel ***** válasza:
Itt Brüsszel ben semmi más nem érdekli az E.P - s képviselőket csak hogy milyen juttatásokat, és pályázati pénzekből minél többet kapjanak,napi szinten ezt hallom amikor erről beszélnek egymással," hogy mire mennyit tudnak még felvenni" minden ország összes uniós dolgozója ezt csinálja, ebben benne van a kepviselo takarító nőjetől a security S emberig mindenki,rokonok haverok mindenki, saját fulemmel hallom napról napra hogy mekkora egy tolvajlast csinál itt ez a hatalmas uniós parlament MAFFIA az utolsó munkasukig,ez egy óriási család,mindenki elősegíti a masik lopasat, aláír mindenki mindenkinek mindent, és nyíltan erről beszélnek az utcán sétálva, étteremben ebéd közben meg mindenhol, egyáltalán nem érdekel itt senkit egyik ország állampolgárai sem! Ha Magyarországon tudnak az emberek hogy itt Brüsszelben az összes magyar uniós munkás egy" pénztáros Lőrinc, szerintem megnyuznak őket Magyarország on! Az semmi amik otthon kiderülnek, ehhez képest amiket itt nyúlnak mind együtt! Ezért akar mind annyira E.P képviselő lenni! Itt már mind haver együtt,mindegy ki mijen párt bol van! Az emberek persze mit sem tudnak erről Magyarország on,. Mindegy melyik párt ra szavazol,itt mind ugyanannál az asztalnál ül, és közös érdekük lopni! Uniós parlament, egyenlő a MAFFIA székházzal! Mondom ezt úgy hogy több mint 10 éve itt élek!
2019. máj. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Még szép, nem is vártam mást. Ugyanez van minden téren, mindenhol, ez a húsosfazék effektus, a nemzeti parlamentben, az önkormányzatoknál is ez van.

Viszont egy DK-s sosem fog egy fideszeshez fordulni semmiért, meg viszont, max, ha a sógora az illető és a családi kapcsolat erős, meg a haszonszerzési vágy, erősebb, mint a politikai óvatosság.

A harácsolás mindig képben van, az bele van kalkulálva, mindenki tudja, ezért szavaz csak negyvenvalahány százalék a különféle választásokon, a többi nem tudja ezt megemészteni.

2019. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

#23, #24-nek:


Tehád adjuk a DK-nak az MSZP szavazatainak felét?


Oké, megvolt. Így a DK 19.76%-ra emelkedett.


Tudod mi a szépséghibája a feltevésednek, amivel ráadásul tovább rontottad a valószínűséget?


Az, hogy a 19.76% még mindig az 5.37% alapját is képező szavazószámra vonatkozik!

Most már azt is kellene feltételezni, hogy a maradék, több mint 60% SEM A DK-RA, SEM AZ MSZP-RE NEM SZAVAZNA!


Tehát mégegyszer: MATEMATIKAI KÉPTELENSÉG!

2019. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Ez a két elmúlt választás nem hozhatott ekkora különbséget eredményben. Vagy az egyik vagy a másik eredménye egyszerűen nem stimmel.
2019. máj. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

#27, #28-nak:


Nagyon köszönöm!


Arra szerettem volna rávilágítani, hogy a kettő közül az egyik hamis.

2019. máj. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Azért azt érdemes nem elfelejteni, hogy MAGA A DK SEM SZÁMÍTOTT 4 mandátumra. Csak a lista első 3 emberére adtak le fényképet, a 4.-re már nem.

Ők maguk is meglepődtek, hogy kéne egy 4. fénykép is.

2019. máj. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!