Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak még, akik örülnek a...

Vannak még, akik örülnek a "zöldek", Jávor, és az LMP megsemmisülésének, ahogyan a kutyapárt is megöntözte őket fentről?

Figyelt kérdés

Én kifejezetten örülök neki, hogy az LMP összeomlott. Hogy még a kétfarkú kutyák is jobb eredményt értek el, az azt juttatja eszembe, amikor a viccpártot jelképező kutyus levizeli a zöld füvet. :D

Ott van az az Ungár Péter, hát nem igazán tetszett nekem az öltözködési stílusa, néha azt hittem, hogy pizsamában jelent meg a sajtótájékoztatón. Plusz a fideszes Schmidtnek a gyereke. Nekem eleve nem volt szimpi.

Demeter Márta: ezen röhögtem az egyik legnagyobbat. Elhagyta az MSZP-t, gondolta, hogy a süllyedő hajóról átúszik egy biztosabbnak tűnő kis zöld ladikba (LMP), mire az hamarabb elsüllyedt a vörös gőzösnél :DDD Szakadtam ezen.

Vágó Gábor: ő volt számomra a legirritálóbb figura. A sértődése, amiért nem kapott piát Gyurcsányéknál, meg az a bajusza, stílusa, lekezelő, és ahogyan a médiában is megnyilvánult! Még a választás napján is alakított egy jót: megsértette az 56%-nyi otthon maradó választót, hogy magukra vessenek, de valami ordináré stílusban.

Jávor Benedek: tudom, hogy párbeszédes, de zöld, és olyan kérdésekkel törődött (pl. klímaváltozás), amiben Magyarországnak elenyésző szerepe és ereje lenne, nem ez a magyar emberek problémája, hogy fél fokkal melegebb van meg ilyen hülyeségek (eddig is változott sokkal nagyobb mértékben a Föld és semmi katasztrófa nem történt). Plusz irritáló figura ez a Jávor is, már 2010-ben annak tűnt.

Más is van így ezzel? Aki örül az LMP bukásának, az miért örül?



2019. máj. 27. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Mártit sajnálom, de a momentumban több jó csaj volt, úgyhogy arra húztam az ikszet.
2019. máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Az, hogy te nem érzel semmit a klímaváltozás miatt, az egy dolog, de engem szarrá csípnek a nílusi szúnyogok Szegeden, 20 éve nem voltak még itt...
2019. máj. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Én személy szerint örülök annak, hogy egy ilyen életképtelen párt nem juttathat képviselőt az Európai parlamentbe. Annak kevésbé örülök, hogy a Fidesz ifjúsági tagozata küldhet kettőt is, illetve hogy 30 évvel a rendszerváltás után még mindig 6,7%-nyi szavazatot kapnak a kommunisták.
2019. máj. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Puzsért kifelejtettem: a Jobbik mellett még az LMP volt a másik nagy kedvence. Két olyan párt, ami a legnagyobbat bukta. Puzsérnak ez a 21. századi giccsesen idealizált politikai gondolkodása, meg ez az LMP-s zöld sétáló Budapestes víziója... Nem vették észre, hogy a belvárosban amúgy sincs a szűk utcákban kirívó autóforgalom? A kocsik többsége csak parkol, amúgy meg csendes a legtöbb belső utca. A váci utcát ne is említsem, meg a korzót, ezek mind sétáló városi részek. Nem is csodálom, hogy a választók kidobták a kukába ezeket a hallucinációs víziókat! Én ezért is örülök, hogy vége a hülyeség diskurzusának, a zöld propagandának.
2019. máj. 27. 11:40
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
de viszont az EP-ben több lesz a zöld meg a liberális mint korábban úgyhogy szerencsére lesz aki majd foglalkozik a klímaváltozással, ugyanis lehet nem érdekel a melegedés de ha azt szeretnéd hogy az unokáidnak legyen hol majd élnie akkor igenis foglalkozni kell vele
2019. máj. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez az Ungár gyerek, függetlenül attól hogy az ami, a legértelmesebb az egész ellenzéki bagázsban. Bizonyítja ezt a tegnapi nyilatkozata is. Az lmp-ért egyébként nem kár, ahogy Juhar Benedekért sem. Meg a jobbikért. Meg az mszp-ért. Ugyanakkor kiderült, ami eddig se volt titok, a szemétdombon még mindig a böszme a király. Most jön a végső leszámolás a maradék ellenzékkel, készítem a csipszet.
2019. máj. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jobb lett volna, ha a DK szopik, mert a többi ugyis nyeretlen kétéves. Így még Ferike vérszemet kap...

Most az önkormányzati választásig nyugi lesz és ott is nyerni fog legalább ilyen %-al a Fidesz. Ennyi.

2019. máj. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz nyugi. Most kezdődik csak a harc. Vagy szerinted a legerősebb ellenzéki párt vezetője simán belenyugszik, hogy egy Karigeri a baloldal polgijelöltje?
2019. máj. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

Jávor Benedeket sajnálom. Kevés esélyét látom annak, de azért remélem, hogy az MSZP-nek lesz annyi esze, hogy őt küldik ki, mert tényleg ő volt a legaktívabb ellenzéki képviselő. Zöld témákban is nagyon ott volt, és a korrupciós ügyeknél is. Hogy téged mi hat meg, meg mi nem, mit tartasz nevetségesnek, kérdező, az teljesen mellékes.


Lehet, hogy úgy gondolod, hogy te kibírod azt, hogy az átlaghőmérséklet 2-3 fokkal magasabb, de attól a tény még tény marad még akkor is, ha te nem fogod fel, hogy ez világméretű visszafordíthatatlan katasztrófa.


Lehet, hogy leszarod, hogy egy rakás állatfaj kipusztul, ok. mindig is szar voltál biológiából és földrajzból, eddig se láttad azokat élőbe, eztán se fogod, nem hiányzik NEKED, mert szűklátókörü vagy. Tudomásul veszem.


De az már más, hogy rengeteg jég felolvad, emiatt megváltozik a klíma, szélsőségesebb időjárás változás lesz. (Szintén földrajz, golf-áramlat helyett tanulhatnak majd mást, ezt is megértem, hogy itt nem feltétlenül érdekel annyira téged.

De az a része talán már igen, hogy a jégolvadástól és a víz hőtágulásától jócskán megemelkedik a tengerszint, így a szárazföld mérete rendesen megcsappan, kevesebb lesz a termőföld, világszerte, és hatalmas migránsáradat lesz. Persze akkor is lehet majd Sorosozni, kerítésezni, stb. csak hát szerintem nem ez a korrekt megoldás, amíg még lehet tenni valamit.

2019. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, ha a nagy zöld klímaharcban vennétek a fáradtságot és olvasnátok is a természetről, akkor tudnátok, hogy a Föld hőmérséklete sose volt állandó. Egyedül a változása volt állandó. Mégis mi a céljuk a zöldeknek végső soron? 100 ezer évig állandósítani a Föld hőmérsékletét? Ilyen soha nem volt, éppen ez a természetellenes, a sok zöld őrült tenné tönkre a Földet a politikai propagandájuk miatt.

Volt olyan idő, amikor jégtakaró sem volt a sarkokon, és igen, magasabb volt a vízszint is, és nem pusztult ki az élet. Az állatfajok is változtak, kipusztultak és újak alakultak ki. Miért kell konzerválni a Föld élővilágát, hőmérsékletét és felszínét? Eddig is szigetek születtek és eltűntek, kontinensek mozogtak, hegységek képződtek. A Föld mindig változott. Így van ez a hőmérséklettel is. Jaa, és az utóbbi 10 ezer éven belül volt olyan pár évszázad, amikor melegebb volt napjaink hőmérsékleténél is és nem olvadt el a jégtakaró, nem haltak ki a jegesmacik és nem volt az a csúnya szén-dioxid sem.

Na épp ezért gondolom, hogy nagyon veszélyesek ezek a zöldek! Közük nincs a Föld természettudományos ismeretéhez.

2019. máj. 30. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!