Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dévényi István szerintetek is...

Dévényi István szerintetek is egy megkeseredett ember lett?

Figyelt kérdés
A G nap után elkezdett beleállni abba a pártba, aminek előtte a szekértolòja volt..talán azt hitte, kormányváltás lesz, és akkor átnyergel egy másik lòra. Ez nem jött be. Azòta csak a "minden szar" életérzést nyomja, és örül ha a kormány elront valamit, mint akinek más öröme nincs
2019. máj. 28. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

A G nap után azt ígérték, hogy pártfüggetlenek lesznek, és én ennek örültem is. Ugyanis Magyarországon független újságírásból (ami tudom, sokak szerint nem létezik, de azért lehet hozzá közelíteni...) elképesztő hiány van. Valami eredetiséget, profizmust, semlegességet vártam. Aztán elindult a csatorna, elindultak az új műsorok. Esküszöm, az elején még éreztem is arra való törekvést, hogy valamelyest függetlenek legyenek. Nem mondom, hogy nem érződött egy kis elfogódottság, de én láttam benne perspektívát. Majd nézd vissza, az elején még egész tűrhető volt. Aztán eltelt fél, ill egy év. Meg hát, az is nagyon sokat számít, kikkel veszi körbe magát az ember ...Ugye a híres véleménybuborék. Mivel a fideszes politikusok bejelentették, hogy bojkottálják a Simicska csatornát, illetve a másként gondolkodók távoztak, gyakorlatilag bekerült egy nagyon szűklátókörű közegbe. Azért gondolj bele évekig, Konokot, Csintalant, meg Egri Viktorokat hallgatni. A csatorna is fokozatosan durvult, egy idő után konkrétan látható jelei voltak, hogy kifordul magából. Kálmán Olga, és a fél ATV-Népszabi átigazolása már konkrét megnyilvánulása volt ennek. Egyszer csak azon kaptam magam, hogy nézem, és ilyenek jönnek velem szembe: Péterfy Judit, Lampé Ágnes, Kósa ANdrás, Konok Péter, Kálmán Olga, Veiszer ALinda, Karafiáth Orsolya, Papp Réka Kinga, és így feltettem magamnak a kérdést, hogy: what the f.ck???? Ez ám a fügetlenség, meg igazi jobboldal. A Szabadfogás fokozatosan kb egy év leforgása után nézhetetlen lett. Konkrétan egy óra nettó fröcsögés, teljesen elfogultan, és inkorrekt módon. A kampányidőszak ocsmány volt. SZóval, igen, kifordultak magukból. Csak azért írtam ezt le, mert szerintem ez azért nem egyik napról a másikra történt. Ez egy folyamat, amit szerintem a benne levő maga sem vesz észre. Nyilván a sértettség is egyre nagyobb lett. Ezt csak fokozta a vereség.

Szerintem nem szorult volna rá, hogy fullba nyomja a kretént, az életben egyszer megpróbálhattak volna függetlenként működni. Akkor legalább az ember- ha nem is olyan eredmény születik egy választáson, ami neki tetszik- a szakmaiságát, és méltóságát megőrizheti. Mostmár csak a gyűlölködés marad.

2019. máj. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem m
2019. szept. 12. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem megkeseredett lett, hanem ahogy írtad egy rosszindulatú ember. Persze, szépen játssza a szerepét, halk, kimért hangon, állandó önsajnálatban úszva adja elő a szemétkedéseit. Ha te abban a tévében, vagy műsorban, amit csináltak egy gramm jobboldaliságot is felfedezel, fizetek egy nagyobb összeget. Gyakorlatilag egy gyűlöletcsatornát csináltak, felvéve szélbaltól széljobbig mindenkit, a műsorvezetése aljas, cinikus stílusban előadott valótlanságokból állt. Igazából arra leszek kíváncsi, mikor gyógyul ki Orbán Viktorról? Olyan, mint egy szerelmes, akit megcsaltak, és egész álló nap nézi az exe instagramját, keresi min tudna kárörvendeni, miközben bizonygatja a környezetének, hogy mennyire nem szereti, és nem is érdekli. Ja, és a félreértések elkerülése végett. Le..om Orbánt....Ő is megéri a maga pénzét, de én szerettem régen amit csinált, és rossz volt látni, ahogy ez a rakás szerencsétlen szétbarmolja azt amit előtte kínkeservesen építettek mások. És, annyit még, hogy nagy felelősségük van abban,hogy Orbán egy idő után bedurvult. Tulajdonképpen a G nap előtt azért visszafogottabb volt, de hát ha valaki háborút hirdet, akkor mit vártak?
2019. szept. 12. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!