Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy pártkitűző hordása mekkora...

Egy pártkitűző hordása mekkora elköteleződést jelent?

Figyelt kérdés

2019. máj. 29. 06:09
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Semekkorát, de semmiképp se viselj ilyesmit, csak annak a pártnak a rendezvényein, ha csak nincs kedved beszólásokat hallgatni meg vitatkozni állandóan. Én még a kedvenc együttesem pólóját se venném fel.
2019. máj. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Molyember ***** válasza:
39%
Az egyik ember szemében elköteleződés, a másik szemében nyíltan vállalt elmezavar. Én az utóbbiba tartozom, mélységesen megvetem a "rajongókat".
2019. máj. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy. Szerintem bátor aki felveszi mert folyton más nézetű emberek beszólásait és negatív tekinteteket is el kell tűrni.
2019. máj. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenen én is gondolkodtam, de sajnos még nem tettem szert kitűzőre :/ Egyébként ez szerintem függ a párttól is, mivel ha pl egy mkkp-set kitűzől akkor valószínűleg senki nem fog beszólni, viszont ha egy fideszest akkor meg mindenki.

Szerintem ilyet csak akkor tűzz ki ha elég tájékozott vagy és meg tudod védeni az álláspontodat továbbá van kedved emberekkel beszélgetni. Bár így belegondolva csak a nagyon elvakultak fognak beszólni, de mondom nincs vele tapasztalatom. Én pl senkit nem vegzálnék a kitűzője miatt.

2019. máj. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%

Engem 2006-ban egy vérszemet kapott libsi már a márciusi piros-fehér-zöld kokárdáért is leköpött...

És hiába keresek mentséget, még részeg se volt a szerencsétlen !

Úgy, "szárazon" is ennyire tellett az acsarkodó magyargyűlölőtől.

Tudod, sok, szellemi mélyszegénységben élő képtelen elviselni, ha valaki nem csupán mást gondol bizonyos dolgokról --ha úgy tetszik, "elköteleződésekről"-- de még közszemlére teszi is azt...

2019. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!