Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják, hogy Gyurcsány...

Miért mondják, hogy Gyurcsány Feri ki fogja boxolni a Momentumot, mi ennek az előjele?

Figyelt kérdés
Ha harc hát legyen harc, de a hátteret nem értem. Meg Dobrev Klári egyszer azt mondta, együtt tudnak velük működni 🥊⚔️

2019. máj. 30. 00:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Megosztó alak a böszme, és azért jól bebizonyosodott, hogy egymaga a csúfos regnálása után szétverte a baloldalt. Az is látható, hogy ki szeretne a főnök lenni az újabb "demokratikus" melléfogásban. Az itt csaholó pártkatonái is ezt tükrözik.
2019. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#7, #10-nek:


Jóindulattal jelzem, hogy többek közt te is azok közé tartozol akik nam értik a DK lényegét!


Elárulom hogy olyan mint "Gyurcsány", nem létezik, ennek következtében aki ellene küzd az Don Quijote-i szélmalom-harcot vív!


Mégegyszer elmondom a gyengébbek kedvéért, ha nem lettem volna elég világos:


A DK párt elnökének a személyét a DK párttagok ÖSSZESSÉGE válassza meg, a jelenlévők többségével!


Gyurcsány a teljes DK tagság kérésére az, aki!

2019. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ismét #12:


Így már érted, hogy miért idiótáztam le Fekete-Győr-t a teljesen logikátlan feltevése miatt?

2019. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Újfent #12:


Remélem, hogy talán megérted végre!


Akinek nem tetszik Gyurcsány személye, az a DK teljes tagságának ítélőképességét vonja kétségbe!


Köll a DK, de Gyurcsány nem? Ez már önnmagában vicc!

2019. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#12: Nem tudom hogy hol olvastál olyat, hogy azt írtam volna, hogy Gyurcsányt nem a DK választja.

Viszont aki ki nem állhatja Gyurcsányt az nem fog a DK-ra szavazni részben azért mert tudja, hogy azzal egyúttal Gyurcsányra is szavaz.

2019. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#14, #15-nek:


Tehát kimondhatjuk, hogy a DK tagjának lenni, vagy legalábbis arra szavazni egyet jelent Gyurcsány elfogadásával?


Nem!


Mindössze Gyurcsány személyét elfogadó emberek politikai véleményével jelent egyetértést!


És ez az a megközelítés, amit egyesek képtelenek felfogni! Az emberek többsége a hagyományos pártokból indul ki, és azt feltételezi hogy Gyurcsány=DK

Hibás egyenlet!

DK=Gyurcsány


Ugye a matekban sem mindegy? :)

2019. máj. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!