Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » DK-sok! Miért nem zavar...

DK-sok! Miért nem zavar titeket Gyurcsány Feerenc katasztrofális gazdaságpolitikája?

Figyelt kérdés
Nem fogom részletezni, elég megnézni bármilyen adatot 2004-től a válság előttig, gazdasági növekedés lassulása, növekvő infláció, munkanélküliség, államadósság, stagnáló bérek stb. Pártoktól független vagyok, tényleg csak szeretném megérteni a DK-sokat, mert rajtuk kívül kb.minden párt szavazóit megértem mi mozgatja őket, de Gyurcsányékban mit bírnak? Még ha legalább valami humánus baloldali figura lenne, aki csak felelőtlenül osztogatott, de még az sem, hanem egy neoliberális szemléletű alak aki utána a saját elhibázott gazdaságpolitikája miatt hozott megszorításokat. Én ezt így látom, de nyitott vagyok és szeretnék értelmes válaszokat, elsősorban DK szimpatizánsoktól.
2019. máj. 29. 10:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Az egy dolog. Az Algopyrin receptkötelessé tétele sokkal súlyosabb. Azóta is megdöglünk a fejfájástól.
2019. máj. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%

Téged miért nem zavar a kiépített propaganda média és ez által az arra fogékonyak butítása?

A sok rablás az MTA kicsinálása a sok oligarha? Ezek zavarnak téged?


Gyurcsány a fidesz áldozata volt de nem csinált akkora böszmeségeket mint az orsós vezette fidesz.

2019. máj. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Zavarnak, hidd el nagyon is! De nem ez volt a kérdésem
2019. máj. 29. 11:13
 4/22 anonim ***** válasza:
45%

Komolyan mondom, minimum 6 számjegyű összegben mertem volna arra, hogy rögtön valami visszaharapás lesz az első reakciója a Gyurcsány pártiaknak.


Tragikomédia ez az egész politika ami Magyarországon megy. A Gyurcsányisták a narancs banda rablására mutogatnak kigúvadó szemekkel, az Orbánista oldal meg a vörös banda rablására mutogat kigúvadt szemekkel.


Értelmes, jámbor kérdést feltevő személy pedig (mint most a kérdező) rögtön hozzá van csapva az ellentáborhoz. Igazi szektás gondolkodás. Ha nem velünk, akkor ellenünk vagy.

Közben egy teljesen legitim kérdést tett fel, és már bennem is nem egyszer felmerült hogy mi a fenét lehet Fletóban ennyire bírni...

Kb tényleg annyi a max érve mindkét (narancsék és dk-sok) oldalnak a saját választása mellett, hogy a másik nagyobb sz#rt csinál vagy épp csinált...


Ez a magyar sors: Rossz és rosszabb között egyensúlyozni, taktikázni.


azt nem tudom hogy én most hova leszek beskatulyázva itt a szektás válaszolók által? Hisz mindkét tábor szent tehenébe belerúgtam szóban.

2019. máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem az Orbán kormány gazdaságpolitikájának a fényében nincs is mi zavarja őket, Gyurcsányék politikája abszolút felértékelődik ennek a szégyenkormányzásnak a napjait élve.
2019. máj. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem az Orbán gazdaságpolitikájáról tettem fel kérdést hanem a Gyurcsányéról. 2007-ben járunk és (válság előtti vagyunk még) 0,4% -os gazdasági növekedés és és 7,8%-os munkanélküliség, a régió sereghajtói vagyunk. Ez nem zavarja a mostani Dk szavazókat?
2019. máj. 29. 12:34
 7/22 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos nem bírod felfogni az összefüggést. Egyszerű példával szemléltetve a kérdésed olyan, mintha azt kérdeznéd, most amikor kenyéren és vízen élünk nem zavar minket, hogy 2010 előtt csak rántotthúst ettünk és nem bélszínt? Ezért nem lehet másképp reagálni a kérdésedre, mert egy röhej a mostani kormányzás idején egy jobb korszakról ezt megkérdezni. :D
2019. máj. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
62%
Lesz-@-rom hogy mivolt 2007-ben nekem most drága az albérlet meg a tanulás, a rokonaim meg a kórházi ellátás miatt halnak meg. Megvagytok már bolondúlva a múltal?
2019. máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
ma 12:50 Te meg a gazdasági adatokat nem bírod felfogni, értelmezni. Hasonlítsd össze a 2004-2008-as gazdasági adatokat a környező országokékkal
2019. máj. 29. 12:59
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

Jó, te meg hasonlítsd össze a 2010-2018-ig adatokat a környező országokéval. Segítek:

[link]

2019. máj. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!