Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit kívántok tisztelt Dr....

Ti mit kívántok tisztelt Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úrnak az 56. születésnapjára?

Figyelt kérdés

2019. máj. 31. 14:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%

Azt kívánom...hogy holnap reggel felébredve MINDEN amit eddig nyilatkozott a családja és közvetlen ismeretségi körének a 2010 óta tapasztalt vagyongyarapodásáról váljon IGAZZÁ!

Vagy, ha ezt a kívánságtündér nem tudná teljesíteni...(mert meghaladja az ő varázserejét is... :) )

Akkor jusson eszébe Viktornak...:

-Apám a cégéből 1,5 milliárdot vesz ki osztalékként évente;

-Vejem milliárdos lett mióta elvette a lányomat...

-Lőrinc barátom 20 milliárd osztalékot vesz ki évente;

-helyettesem Zsolti vadászatokra jár...

Bakker...ÉN meg itt vagyok MINISZTERELNÖKKÉNT ÉVES keresetem 25 millió...minden megtakarításomat odaadtam a pártnak...sem gépjárművem,sem birtokom egyéb nagy értékű ingatlanom és bankbetétem, megtakarításom nincs...

A JÓ ISTENIT!!! EZEK ENGEM ÁTB*SZNAK...!!!

Ja...és BOLDOG KARÁCSONYT!

2019. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
Legalább az a seggtörlő oláh cigányasszony felesége fékezhetné ezt a jószágot, hogy ne lopjon már ilyen gazember módra el mindent...
2019. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%
A rák seperje le és az elmebaj családostól őket az utolsó írmagjukig.
2019. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
89%

Húzzon a búbánatba!

Mielőbb!

2019. máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
88%

7,62 est


Pont mint a kárpátok géniuszának.

2019. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!