Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek azzal, hogy a...

Szerintetek azzal, hogy a Momentum is indít jelöltet az előválasztáson, növekednek Puzsér Puzsér esélyei?

Figyelt kérdés

2019. jún. 1. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Mitől növekednének az esélyei?
2019. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Attól, hogy mondjuk amúgy 65%-35% lene Karácsony javára, de a Momentumos jelölt elveszi Karácsony szavazatainak a felét...

Puzsér szavazóbázisa ugyanis nem nagy, de elég stabil.

Tőle nem vándoról majd el sok szavazó egy újabb jelölt miatt, mivel a program a lényeg és/vagy kifejezetten Puzsér személye. Karácsony esetében viszont a szimpátia, "demokratikusság", és hasonló "baloldali" és "liberális" értékek a lényeg (a szavak valódi jelentését nem ismerő szavazók számára)...

2019. jún. 1. 14:05
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Lesz aki osszekeveri ezt a noname foszert Puzserral kulsore xd amugy is Karacsony Gergo a legeselyesebb. Majd meglatjatok.
2019. jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem Puzsértól is szívna el szavazókat. Akik nem tartanak feltétlenül igényt Puzsér radikális programjára, de egy "új arcot" szívesen látnának, aki nem vett részt a parkolási szabadrablásban, meg a pártja is felfelé ívelőben van.
2019. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Miért szívna el szavazókat Karácsonytól a Momentum?

Gergőt szegények támogatják,a neolibsiket meg gazdagok

2019. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az EP választáson is a Momentum és a DK szívta el az összes többi ellenzéki párttól a szavzókat, hiszen a Fidesz ugyanúgy teljesített, sőt egy picit jobban is mint szokott... Csak ebből gondoltam.
2019. jún. 1. 16:19
 7/12 A kérdező kommentje:

Eddig sem írtam ki a Momentumról óránként kérdést...

A DK-ról meg legutóbb 26.-án.

2019. jún. 1. 17:19
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem lehet erről semmit tudni.

- Soha nem volt előválasztás nálunk (a télitől eltekintve)

- Puzsér még soha nem mérette meg magát (ezt nem hibájának mondom, egyszerűen így van)

- Kerpel-Fronius vonzó lehet:

a./ a Momentum szavazóinak

b./ Karácsony tehetetlenségét utálóknak

c./ Puzsér "őrültségét" elutasítóknak


de hogy ezek hányan vannak? senki nem tudja.

2019. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy majdnem tökmindegy ki lesz a főpolg... Sokkal inkább a nyerhető kerületekre kéne összpontosítani. Puzsér sétálója jó, de sokan magától Puzsértól (a stílusától) rosszul vannak. 15 %-nál esélytelen, hogy többet kapna. Karácsonyt sem kedvelik már annyian, azért a zuglói parkolási botrány megcsócsálta a népszerűségét, ezzel szemben sokan még így is rá szavaznak, akik utálják a fideszt. A Momentum most meglovagolja ezt a népszerűséghullámot, de mi vqn, ha nem lesz előválasztás??? Ráindítani csak nem akar... Egyébként is már túl késő van ahhoz, hogy egy totálismertlen pasit előhúzzanak a semmiből. Szerintem most nem látnak tisztán.

1 az 1 ellen a cél. Akármilyen szimpatikus is egyk a sétáló nem fogok én sem Puzsérra szavazni, ha elindul elővál nélkül. Esélytelen, hogy többen szavazzanak rá, mint Tarlósra, ezt be kell látni. Az emberek nagy része nem vevő erre a stílusra. Kész.

Ami a kerületeket illeti a sokszínűség a nyerő. Akkor ugyanis kisebb esély van a korrupcióra. Vagy legalábbis alacsonyabban marad a szintje. Mszp-ben nem bízok, amúgy de a fidesszel az a baj, hogy ha ők vannak többségben, akkor semmi sem szab majd gátat a csalásnak, eltussolásoknak, titkolódzásnak. Mégha nem is olyan unszimpatikus a polgármester, mint valamelyik hitvány parlamenti csicska (Semmijénzsóti, Németh "Rezsi" Szilárd, rogántóni és enyveskezű társaik...).

2019. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Hány puzsérost kérdeztél az elmúlt három napban? Nagyon nyomod! :D
2019. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!