Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Váltást akarók, "rejtőzködők',...

Váltást akarók, "rejtőzködők', ti kire szavaznátok egy ilyen előválasztáson?

Figyelt kérdés

[link]


hát az eredmény ez lett. Ti melyik jelöltségét tartjátok megfelelőnek? Melyikkel értetek egyet miben/miért/hogyan?


Melyik és melyik pártja/mozgalma lenne a megfelelő?


Főleg a nemtudja táborra vagyok kíváncsi, akiknek jelenleg nincs pártjuk. Akiknek van azok úgy is leírják hogy melyik a leggyengébb százalékban mert és a többi és a többi. Ez a téma így nem izgat.


A nem tudja, miért? És milyen esetben tudná erről mondjuk? Mire vágyik? Mi hiányzik jelenleg száméra ezekből vagy a porondról?



2017. máj. 25. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
A magyar egy alapból elcseszett nép, szóval tök mindegy, hogy melyik párt.
2017. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Botka Lászlót nem tartom alkalmasnak, miután a gazdagokat Mészáros Lőrinccel és Habony Árpáddal azonosította, ami maga a Habonyi retorika.


Gyurcsány Ferenc, na ne vicceljünk. A Fidesz 2/3-át, a baloldal szétverését neki köszönhetjük.


Fekete-Győr nem fog beszállni egy ellenzéki összefogásba, és a többi ellenzéki párt sem közösködne vele, bár őt alkalmasnak tartanám.


Kovács Gergely egy viccpárt vezetője, kezeljük őt a helyén. Az MKKP jó dolgokat csinált, de Kovács azért közös jelöltnek túlzás lenne.


Gulyás Márton nem politikus, és szerintem az ország nagy része nem is tudja vele azonosulni.


A többi ember szerintem vállalható lenne. Jobboldali politikusokat viszont hiányolok. Bár tudom, hogy a jobboldal egyáltalán nem szeretne közösködni a baloldallal, viszont nem lenne hátrány, ha az Orbán-rezsim túlhatalmát meg akarjuk szüntetni.

2017. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy koca, egy porta mindenkinek! Hadd legyen jólét végre!
2017. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Ezek közül Fekete-Győr András és Szél Bernadett jöhetne szóba. Botka ugyanolyan populista, mint a Fidesz. Gyurcsany ugyanolyan epmebeteg, mint Orbán, Majtényi nem politikus, Juhasz Péter és Gulyás Márton jók ellenzékben, de kormányzasra alkalmatlanok lennének, Kovács Gergely meg nem vállalná.
2017. máj. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Vagy én v senki.

Na viccet félre, a jelenlegiek közül senki

Keménykezű kéne de az meg csak akkor ha jó irányba megy. No agyoniskolázott és no futballista. Ismerek ilyeneket de hiába írok neveket...

2017. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Keménykezű kéne de az meg csak akkor ha jó irányba megy."


Jelenleg is ez jelenti a megosztottságot, hogy ki mikor megy a jó irányba. Kinek melyik politikus jelenti a jó irányt?

2017. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Az lényegtelen, hogy kinek mi mit jelent jó irány csak egy van!!!
2017. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

"Az lényegtelen, hogy kinek mi mit jelent jó irány csak egy van!!!"


Ez így van. De az egyik oldal szerint az ő iránya az egyetlen jó irány, a másik oldal szerint pedig az az egyetlen jó irány, amit ő gondol. Bonyolult, mélyen gyökerező dolog ez! :D

2017. máj. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

MINDEN HELYZETBEN CSAK EGY JÓ IRÁNY VAN!


Migránskérdésben pl:

Jó:Segítsük őket otthon, ne háborúzzunk más országában.


Kontra

Biztassuk az elindulásukat, így osszuk, úgy osszuk, vigyük ide oda, vadásszunk embercsempészeket, egyezkedjünk a törökökkel stb.


Vagy: nincs elég gyerek

Jó irány: mérjem fel ki vállalna gyereket ha tehetné, és azokat 0 önerő mellett támogassam. Akár úgy, h egyedileg kompenzálom a havi bérét 700.000 ft ig 6 évre.


Kontra

Sírás rívás, csok ami ugye tehetősebbeknek való, meg már meglévő gyerekre is kapod, meg nagy sz.. t ér mert ennek örömére jól megemelték az ingatlanárakat, meg az építőipar is drágult, (nonszenz, hogy itt a rokonaim 15-20 éves gyerekekkel vették igénybe csak mert belefér meg két ház jobb mint egy.


Tehát mindig az egyik irány a helyes csak szokássá vált akkor is pofázni mikor nincs igazad, meg akkor is hallgatni mikor igazad van.

Ennyi ennek a dolognak a gyökerezési mélysége.


És nem csoda, hogy sokan nem szavaznak..


Mielőtt elfelejtem szeretem a pirospacsikat, nem a %-ért válaszolok

2017. máj. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Aki váltást akar, az azt is tudja, hogy külföldi segítség nélkül nem lesz itt váltás.


Ha meg lesz külföldi segítséggel, akkor meg nem biztos hog az lesz, amit a váltani akarók megálmodtak...


Őszintén...

Összefog a ballib a Jobbikkal, elűzik Orbánt, és akkor mi lesz?

Egymás hátában forgatják majd a kést a koncon való marakodásban...


EZÉRT rejtőzködik a baloldali meg a széljobb szavazó...

Mert tudják, hogy még ez a kormány is jobb annál, mint ha a maradék ellenzék egymás torkának esik.

2017. jún. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!