Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz mikor jön rá, hogy...

A Fidesz mikor jön rá, hogy ha egy kérdés alatt túl sok a fideszes komment, akkor még a veréb is rájön, hogy ők küldik ide ezeket az embereket?

Figyelt kérdés
2019. jún. 2. 09:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%

#10

Nem aggódunk.

A "böjtjét" pedig látjuk, végre 10% alatt van az mszp.

9 éve egyfolytában ezzel a hülyeséggel próbálkoztok, hogy majdmindjártösszeomlikmindenválságvégeblablabla... aztán köszi, egyre jobban mennek a dolgok. Szóval mi nem aggódunk, dolgozunk és szavazunk.

2019. jún. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
31%

"A Fidesz mikor jön rá, hogy ha egy kérdés alatt túl sok a fideszes komment, akkor még a veréb is rájön, hogy ők küldik ide ezeket az embereket?"

1. hol látsz te itt olyat, hogy túl sok lenne a fideszes komment?

2. mi neked a túl sok? ha nem mindenki o1g-zik meg fideszbirkázik, akkor az már túl sok?

3.véleményszabadság nem érthető kifejezés? Miért hiszed azt, hogy ha egyszer a szavazók fele a fidesz-kdnp-t támogatja, akkor akik a fidesz mellett mondanak véleményt akkor azokat küldik?

2019. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
45%

10.

A lámpavasra gondoltál? 😀

Ott legutóbb böszméné lógott... 😄😂😃

Egyébként a fideszt legyőzni csak akkor lehet, ha a szavazótábora máshová szavaz... Márpedig ehhez vonzó perspektíva kell!

Viszont, ha én egy válaszomban leírom, hogy az ellenzék agyhalott és azt jelentik, akkor jön a törlés és figyelmeztetés, hogy ki fognak zárni....

Amikor a balogok rágalmaznak, hazudnak, nem történik semmi! (Amíg valamelyik élelmes ügyvéd lehetőséget nem lát benne!)

De így van eg jól! 😄

2019. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ilyen. Ismerek valakit, aki kifejezetten fidesz szimpatizáns, szoktam látni Facebook kommentjeit és sokszor írnak rá ilyesmiket, hogy a Fidesz fizeti, stb. Én ismerem, hétköznapi ember, senki nem fizet neki ezért. Ez a véleménye és odaírja.
2019. jún. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!