Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor hány órát dolgozik?

Orbán Viktor hány órát dolgozik?

Figyelt kérdés
Bocsi, a hülye kérdés miatt, de kicsit elgondolkodtam, hogy egy ember, ha elnök, akkor be van-e szabályozva, hány órát dolgozhat.. 8-10 egy nap, hétvégén meg szabad :D.. Vagy ő éjjel-nappal szolgálatban van? :D

2019. jún. 2. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Az összeset!
2019. jún. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Minek dolgozzon? Dolgoznak helyette mások.
2019. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Azt kérdezd hány másodpercet dolgozott élete során összesen.

Nem hiszem hogy van akinek nullánál több jönne ki.

2019. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%

Ő nagyjából mindig dolgozik..


Szerintem egy évben maximum pár szabad napja lehet egyébként, a 7 napból 7 napot munkával tölt nagy részben.

2019. jún. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%

Nyugodtan megnézheted a napirendjét. Nem sok szabadidőt fogsz benne találni. Örülhet ha néha otthon töltheti egyáltalán az estéit, rengeteget kell utaznia. Ráadásul akárhová is megy ő mindig miniszterelnök, tehát akkor sem engedheti el magát teljesen. Nem úgy mint te, hogy vége a munkaidődnek és max felhív a főnököd vagy kollégád valamiért.

Igen, ő éjjel nappal szolgálatban van. Akkor is ha itt egyeset jönnek a szöveggel, hogy életében nem dolgozott. Ha ezek a nagyszájúak csak 1-2 hónapig kellene hogy annyi mindent olyan intenzíven végezzenek a munkahelyükön, mint ő , kinyúlnának. Az ilyen nagyképűek szidnak mindenkit, a postán pénzt számlálót, az óvónőt vagy akár a buszsofőrt is, hogy nem jól végzi a munkáját, de nekik még csak fogalmuk sincsen arról mit is kellene csinálniuk, ráadásul 5 percig sem bírnák.

2019. jún. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
7/24/168-ban dolgozik, tehát megállás nélkül.
2019. jún. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Először egészen pontosan definiálni kellene a "dolgozás" fogalmát, mert az, ha valaki a tévképzetei alapján tervezi meg a napját, az mások számára (pl. kezelőorvos) aligha jelenti a munkavégzést.
2019. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Amikor Orbán nem "dolgozik", akkor az ország gyarapszik - vagy legalábbis nem szegényedik tovább!!!


Az az igazi Istencsapás, ha egy agyhalott még szorgalmas is!

2019. jún. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%

Sokat. Naponta csak 3-4 órát alszik:


[link]

2019. jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi annak, aki a kérdésre válaszolt. Tényleg érdekelt a válasz és nem a gyűlölködés meg stb.. Én is úgy gondoltam, hogy egy elnök, mindig elnök, akár éjjel, akár nappal. Csak ma ez szöget ütött a fejembe, és humorosnak találtam, ha mondjuk csak napi 8 órában lenne elnök, akkor a munkaidején kívül éppen nem lenne senki az "elnöki székben", hiszen nincs ki leváltsa.
2019. jún. 2. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!