Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan politizálnátok mostantó...

Hogyan politizálnátok mostantól az LMP helyében hogy visszaszerezze támogatottságát országos szinten?

Figyelt kérdés
Hova vándoroltak a szavazóik? Van itt aki korábban Lmp-re nyomta most más pártra, és miért?

2019. jún. 3. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, ez a párt "fénykorában" sem érte el soha a 10%-ot, most pedig abszolút mélyponton. Nem jellemző, hogy hasonló reménytelen helyzetből bármilyen párt ki tudott volna jönni, úgyhogy szerintem ideje lenne befejezni, egyébként is sokszor kínos ahogy kilóg a lóláb.
2019. jún. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha Márti kirakja a cicijeit, akkor rájuk fogok szavazni.
2019. jún. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Meghirdetném a nácizmust.
2019. jún. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy adott politikus hiába kezd el ésszerűen politizálni az LMP-ben, az etikai bizottság "kinyírja". Tehát magát a pártot kell alapjaiban átalakítani, például az etikai bizottságot élből megszüntetni, a egyes tagjait azonnal kizárni a pártból. Ha már van egy normális struktúra, melynek részei nem a párt ellen dolgoznak, mint jelenleg, akkor lehet azon gondolkodni, hogy szerezzék vissza szavazóikat.

Például kitalálhatnák saját identitásukat, mert jelenleg ez is hiányzik.

2019. jún. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Abban a pártban van egy-két hiteles politikus, aki szívvel-lélekkel és szakértelemmel képviseli a zöld értékrendet, vagy annyi sem. Tudsz ilyet megnevezni, most komolyan?!


Használják a politikai temetőt, csak vigyázzanak, hogy ne az SZDSZ-re, MDF-re, Együttre feküdjenek!

2019. jún. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

A MOSTANI LMP-re sehogy, hiszen az is hazug név, mert bebizonyították, nekik nem lehet más a politika.

Ugyanúgy hazug név, mint amikor középkorúak "fiatal'-nak nevezik magukat.

Ha a név hazug, a párt tagjai és irányvonala miért lenne igazmondó?

2019. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit tennék a helyükben. Az EP-választáson próbáltak arra rágyúrni, hogy ők zöld vonalat képviselik maximálisan. Hát nem jött be. Minden más irányban meg telített a paletta.
2019. jún. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az LMP helyében már sehogy.
2019. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. Hiteltelenek. A nevük is vicc. Ahogy már írták. Miben mások ők? Semmiben. Mondjuk ez az egész minden ellenzéki párt fogjon össze, egy nagy baromság. Mindegyik rendesen megnyírta ezzel a saját arculatát, ideológiáját. Teljesen elvesztek egymásban. Én időnként tényleg nem tudtam követni, hogy akkor most x vagy y melyik pártban is van. Semmiben sem mások, mint az MSZP. Csak most a választás körül nyomták a zöld propagandát, de korábban még ezt sem. Feleslegesek. Van, aki sokkal jobban képviseli a nem hagyományos, a fiatalos vonalat.
2019. jún. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, ami nem megy nem kell erőltetni. Maga a zöld vonal szerintem jó dolog lenne, de hiteltelen párt, ráadásul a legismertebb tagjaitòl is megvàlt. Az áprilisi 2/3 miatt is sokan okolják őket.

Soha többet nem lesz szerintem 5% felett tàmogatottsàga.

Szerintem a szavazói közül sokan a momentumhoz álltak át

2019. jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!