Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik párt szavazótábora...

Melyik párt szavazótábora tartotta szimpatikusabbnak a Dk-t, mint a sajátját, honnan jött ez a magas százalék megyei szinten is?

Figyelt kérdés

2019. jún. 3. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
MSZP-re tippelek
2019. jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

LMP-től, Mszp-től és a Jobbiktól.

Egyértelmű,mert ezek a nagy vesztesek, miközben a DK felhizlalta magát.

Igen, a Jobbiktól is, mert akik kitartottak a Jobbik mellett a sorozatos ide-oda riszálás után is, azoknak gyakorlatilag mindegy és "megválásnak" tűnt, hogy Klára előlépett, Gyurcsány meg hátra egy lépéssel.

2019. jún. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban az MSZP-től. Az LMP-sek inkább a Momentumhoz pártoltak át, illetve a jobbikosok egy része is, egy másik részük a mihazánkhoz.
2019. jún. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A szocikra tippelek én is.
2019. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
A számok alapján többnyire az MSZP-sek szavaztak át, illetve valamennyi jobbikos.
2019. jún. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5: Azért én megnézném azt a jobbikost, aki a DK-ra szavazott.
2019. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6

Pár éve én is ezt mondtam, most pedig csodálkoztam egy nagyot. Van ilyen. A mi településünkön egész biztos, mert másként nem jönnek ki a számok, összehasonlítottam az egy évvel ezelőttit és a mostanit. Arról is nem is beszélve, hogy jó néhány jobbikost hallani lehetett, hogy átszavazott.

2019. jún. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%

Két székely felmegy Pestre ügyes-bajos dolgaikat intézni, úgy adódik, hogy lekésik a hazafelé tartó vonatot.

- Bátyám, ha már így alakult, vegyünk ki egy szobát, menjünk el színházba, érezzük jól magunkat!

Úgy is tesznek, kiveszik a szobát, beesznek, beisznak irány a színház. Elkésnek, így középen kapnak helyet, beoldalaznak, huszonöt ember feláll, elkezdődik. Jó tíz perc elteltével megszólal ez öreg :

- Fiam, szarnom kell!

- Menj ki bátyám!

Benyit az öreg székely az első ajtón amit meglát, sötét, üres szoba. Bemegy a következőbe, szintén. Már kezdi feladni, ám a harmadikba fény van, asztal, rajta egy váza -gondol egyet beleszarik a vázába. Visszamegy.

- Na mi volt fiam?

- Hát bejött az őrgróf és a cseléd, az őrgróf elővette hatlövetűjét, lelőtte a cselédet és kihúzta a hajánál fogva. Bejött az őrgrófné, lelőtte azt is és kihúzta a hajánál fogva, aztán jöttél te, beleszartál a vázába és most várjuk, hogy mi lesz!

2019. jún. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Egy politikusnak már elege van, hogy mindig hülyézi az ellenzék tábora.

Ezért a médiája segítségével megrendez egy trükk felvételt, és eltünteti a parlamentet, mert ő az Óz a nagy varázsló. Az ellenzék elhiszi, hogy eltüntette varázserejével a politikus a parlamentet, de őket efféle csoda nem hatják meg, mert azt mondja: "de hülye ez már megint, még lopni sem tud, itt varázsolgat nekünk.

2019. jún. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Aha...

[link]

Ilyen Photoshop zsenik a kormány oldalán vannak.

De mégis minek kellene nevezni, aki önálló gondolatok nélkül csak a pártpropagandát képes fújni? Nem pont a tisztelt képviselő uraknak kellene tenni azellen, hogy ne nézzék hülyének?


Tipikusan, mint a fideszes polgármesterünk. Megjegyzem jól vezeti a várost, de ettől még egy idióta. Képtelen saját véleményt kifejezni, olyan mélyen nyal, hogy már a feje se látszik. Csak a "vót szoci vezetés" meg "emútnyócév" tehet a város jelenlegi állapotáért, pedig már vagy 10 éve ül a polgármesteri székben.

2019. jún. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!