Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar gazdaság mennyire...

A magyar gazdaság mennyire áll stabil lábakon ahhoz, hogy el merjek gondolkodni 5 évre lekötött állampapírokon?

Figyelt kérdés
Forint és Euró alapon gondoltam, fele-fele elosztásban, milliós összegekben.
2019. jún. 5. 12:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

Persze, reménykedjél csak:

Több százezer magyar, aki vett állampapírt, majd 5 év múlva 25% kamatot kap. Nem tudom, még létezik olyan ember, aki nem ébredt fel az álomból? Bilibe ér a kezetek.


Most kezdem látni, miért van az, ha valaki kap egy külföldi e-mail-t, hogy utaljál neki 100 Eurót és cserébe egy hónap múlva kapsz 10000 Eurót, akkor bszki a magyar ennek bedől, elmegy az ember esze.

2019. jún. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#21

Honnan vetted ezt a 25%-t? Kinek szólt a válaszod? Kíváncsivá tettél.

2019. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Ezt most én sem értem. Lekötném a pénzem, hogy ne inflálódjon el a fenébe, ennyi az egész.
2019. jún. 7. 13:38
 24/24 anonim ***** válasza:

Kedélyesen kifizetik majd az évi 4,5-5%-ot - hiszen már a hivatalos infláció is évi 4%, úgyhogy az államnak nem fog fájni...

[link]


Varga egyébként a napokban cinikusan elviccelte a gyenge forintra vonatkozó kérdést (mintha csak külföldi nyaraláskor költenénk valutát/devizát, és nem azzal fizetnénk -áttételesen- minden ruháért, mûszaki cikkért, vagy az élelmiszer jórészéért, stb...), szóval a forint megerøsítése, értéktartása nem lesz prioritás mostanában.

2019. jún. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!