Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják azt sokan, hogy...

Miért mondják azt sokan, hogy a jelenlegi Magyarország keleti területei el lesznek csatolva, mint 1920-ban a többi terület is?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 07:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Ki mondta ezt neked? Ha valaki egy részt el akar csatolni az országtól, főleg ha a lakhelyemet, néhány-százezer magyarral teszünk róla hogy eszébe se jusson többé semmi.
2010. júl. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Ezt ki mondta? Linkeld már be! Hol hallottad?
2010. júl. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
25%
Esetleg kérdezd meg tőlük. Én ilyenről még ssoem hallottam.
2010. júl. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23%
Jó vagy kedves kérdező?Ekkora marhaságot még ma nem hallottam.
2010. júl. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
22%
elcsatolni? te hülye vagy, milyen alapon...eladja az állam a területet vagy mi? mert háborúban épp nem állunk...
2010. júl. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%
Nem elég kicsi még ez az ország,mit csatolnának még el?Ja,de különben én is halottam,hogy az ország keleti részét csatolják amerikához,a középsö részét izraelhez,adéli részét,Indiához.A nyugati részét kánaánhoz.A kimaradt területeken pedig rezervátumot hoznak létre az itt maradt magyarok számára.A kossuth teret,meg átalakitják indiántáborrá ahol mindenkinek kötelető lesz csatakiálltásokkal huhogni.
2010. júl. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
25%

igen én is hallottam, állítólag mert a keleti rész ugye köztudottan kevésbé fejlett mint a nyugati (dunántúl), és nem is rossz döntés, mert ha lecsatolják, a nyugati rész tovább fejlődhet és nem húzza vissza a kelet


és nincs ezen semmi csodálkozni való, hát nézzétek meg mondjuk debrecent meg győrt ...ég és föld

2010. júl. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%
Debrecent csak ne sértegesd!Nagyon is szépen fejlődik!Kikérem magamnak!(egy debreceni)
2010. júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem csatolják el....nem tudom,talán arra gondolhatsz ,hogy románok régen igényt tartottak a Tiszántúlra,sőt egész a Dunáig akarták Mo.-t.
2010. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Arra gondolhatnak, hogy a románok felvásárolták a fél tiszántúlt.
2010. júl. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!