Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem hiányzik Juhász...

Csak nekem hiányzik Juhász Péter az ellenzéki oldalról?

Figyelt kérdés
Szerintem legalább 20 ilyen ellenzéki politikus kellene Magyarországnak, és akkor lehetne elérni változást. Mivel ez az ember nem hagyja annyiban a dolgokat, pitbullként harcol az igazságért. Az is jelzi hogy jó munkát végez, hogy rengeteg támadást kapott a kormányzattól.

2019. jún. 5. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Lépjen be a Momentumba.
2019. jún. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak neked.
2019. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 meszike91 ***** válasza:
80%
Nekem nem hiányzik.
2019. jún. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Nekem hiányzik, sőt valamiért eltüntek azok az arcok akikben nincs hiba, és a megváltást hozták volna Orbánisztánijába, sanszos, hogy nem 3 műszakban dolgoznak, utóbbi megnyugtat.
2019. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Úgy hiányzik a sípolás!
2019. jún. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem, biztos van még egy-két hozzád hasonló elmebajos.
2019. jún. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Összeereszteném egy ketrecharcra Puzsérral. Mindkettőnek hatalmas az egoja és a szája, csak éppen Magyarországról feledkeznének meg. Mondjuk, a Fidesz soha nem is gondol rá, csak beszél róla, így megfeledkezni sem tud róla.
2019. jún. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mit kellene tudni Juhász Péterről?
2019. jún. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
Juhász Péter a börtönből hiányzik, mivel bevallottan narkós, az pedig elvileg büntetendő.
2019. jún. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Biztosan bejutottak amúgy csak a szavazataikra kilövési parancsot adott a Fidesz annyira súlyosan zavarta például Rogán Tóni ügymenetét Juhász nyomozgatása. Egész biztosan a kamupártokhoz kellett számolni a szavazataikat, hogy eltakarodjon a színről.
2019. jún. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!