Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem röhejesek az ellenzéki...

Nem röhejesek az ellenzéki médiák?

Figyelt kérdés
Bayer Show-ban volt egy jó forró kép, melyet a Hit TV készített. Erre az ellenzéki média csak annyit csinált hogy keresett egy nagyon hasonló képet, és azt kamuzták be hogy azzal lett össze ollózva. Jobb dolguk nincs? Komolyan azt hiszik majd ebbe bukik bele a Fideszes publicista? Mintha csak erről szólt volna a Bayer show....

2019. jún. 4. 09:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Az ellenzéki média ugyanannyira röhejes mint a kormány média. Mindkét oldal ferdíti a híreket, hogy még nagyobb idiótának állítsa be a másik oldalt mint amekkorák valójában.
2019. jún. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Csak a Bayert érdemes nézni, hallgatni, más mindenki hazudik. Más adókat, műsorokat be is tiltanák. Mindenki Bayert nézne, hallgatna, egy év múlva az ország lakossága okos, művelt, politikához értő emberekből állna.
2019. jún. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 hollófernyiges ***** válasza:
89%

Arra gondolsz, amikor a Bayer photoshoppal hamisított egy képet, amin Juncker egy pasival csókolózik? Nézd meg te is, a részletekből egyértelmű az azonosság, ez nem csak hasonló, hanem egyértelmű csalás.


[link]

2019. jún. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Rendben szerinted egyértelmű, szerintem nem. Én is tudok egy ilyen cikket írni, csak kell egy kép, meg egy olyan kép amiről elhiszik hogy azonos!
2019. jún. 4. 09:48
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Én nem vagyok se baloldali, se nagy photoshop szakértő, de tök egyértelmű, hogy Bayer képe összevágott. Mondjuk a műsort nem láttam, tehát azt nem tudom, hogy ő azt mondta-e hogy igazi a kép vagy csak poénnak tette be és elmondta, hogy nem igazi. Azt simán el tudom képzelni, hogy sose mondta, hogy igazi a kép, csak a baloldali sajtóban ferdítették el így.
2019. jún. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
inkább az röhejes, hogy egyrészt bekajáltad, hogy a kép eredeti, másrészt ha eredeti lenne, mi lenne akkor? miért lenne hírértéke?
2019. jún. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

Már maga a kérdés is röhejes, mert nem létezik olyan magyar szó, hogy "médiák".

Senki sem gondolja, hogy ebbe Bayer belebukik, mondott ő már sokkal nagyobb hazugságokat, alpári szövegeket, egy kis photoshop nem fogja őt megbuktatni. De láthatóan Bayernak sincs jobb dolga, mint képek összeollózása gyatra módon, inkább bízta volna olyanra a feladatot, aki valóban ért a photoshophoz és rendesen, hihetőbbre összevágja. Például hogy került Juncker könyöke az elvileg messzebb lévő poharak mögé? Milyen idióta vágta össze így ezt a képet?

2019. jún. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

Fogyatékosnak tetszik lenni?

Képen lévő Juncker nem azonos, hanem pontosan ugyan az. Ráadásul elég gyengén is van hamisítva.

Zászlók pontosan úgy állnak. Bal oldali pohár egyezik. Háttérben a monitor előtt ülő muksó. Kezek és a ráncok is. Jobb oldali poharak (legalább a fókuszra figyeltek) Junker előtt vannak, mégis kitakarja a könyökével...

Tessék, csak a kedvedért Paintben összedobtam:

[link]

2019. jún. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
A kép nyilvánvalóan összevágott, de ha még reális is lenne egy igazi heteroszexuális embert nem érdekel, hogy ki kivel csókolózik..
2019. jún. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
36%

Na tessék...

be is "bizonyítottad" a kérdést feltevő entitásnak hogy naugyemijjjjjen(!)egyszerűenmeghamisítottaaképetacsúnygonoszsátánilipsi :) médiák!!!

ejjj...ejjj... :)

2019. jún. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!