Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak a magyar muzulmánok...

Vannak a magyar muzulmánok között hazafiak/jobboldaliak?

Figyelt kérdés
A törököknél megfigyelhető, hogy vannak köztük nagyon jobboldali beállítottságúak is, sőt még nacionalisták is, kíváncsi vagyok, vajon a magyar muzulmánoknál is megfigyelhető-e ilyesmi.

2019. jún. 8. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Persze, mint ahogy a hazafiak között is nagyon sok a meleg, leszbikus és ateista! A jobboldaliság egy irányzat, de ha megnézed, ez csupán gyűjtőfogalom. Én ismerek olyan jobboldali, sőt nacionalistákat, akik melegek! Nem egy leszbikus fideszest ismerek pl. sok fideszes jár szvinger klubokba, tehát a vallásosság, a hazaszeretet nem zárja ki a szabad szexualitást, vagy a vallás másságát!
2019. jún. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
# 1 Teljesen más dolgokról beszélsz mint amire én rákérdeztem. Vagy azon állításodat, hogy vannak jobboldali beállítottságú magyar muzulmánok, pusztán arra alapozod, hogy ismersz meleg jobboldaliakat? A vallás és a szexuális beállítottság 2 teljesen más téma, nem értem hogy tudod össze mosni a kettőt.
2019. jún. 8. 12:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Nacionalisták talán nem, de egy konzervatív beállítottságú muszlim egyáltalán nem paradoxon.
2019. jún. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
"hazafiak/jobboldaliak" Valamit nagyon nem értesz! (Ha finoman fogalmazunk!)
2019. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
# 4 Te pedig ahelyett, hogy válaszolnál inkább belém kötsz mint egy idióta suttyó proli (ha finoman fogalmazok).
2019. jún. 8. 13:16
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
"idióta suttyó proli" A fajtád válaszát adtad!
2019. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A muszlimok alapvetően jobboldaliak, szemben állnak a baloldali eszmékkel, kommunizmussal, liberalizmussal. Viszont nyugaton a muszlimok között is megfigyelhető, hogy a baloldalhoz, főleg a liberálisokhoz dörgölőznek, hogy bizonyos jogokat kapjanak tőlük, de a liberálisokat igazából nem a muszlim (vagy bármilyen) vallás érdekli, csak hogy a társadalmat megoszthassa kisebbség-többség vonalon.

A magyarországi muszlim vezetők 2015 óta szembefordultak a magyarországi jobboldali erőkkel, mivel nem képesek megkülönböztetni a bevándorlásellenességet a muszlimellenességtől. Sajnos a kettő az átlagember gondolkodásában is keveredik és se a kormány, se a muszlim vezetők nem tesznek semmit, hogy ez ne így legyen.

2019. jún. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

A muzulmán vallás alapvetően kizár minden más ideológiát a hithű muzulmán életéből. A hazafiság csak és kizárólag a dzsihádot jelentheti, semmi mást.

A törökök meg nem őszinte nép.

2019. jún. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen vannak, pont úgy ahogy te kerezstényként úgy ő iszlámként.
2019. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!