Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kálmán Olga, KFG, Karácsony...

Kálmán Olga, KFG, Karácsony vagy Puzsér legyen Tarlós ellenfele?

Figyelt kérdés

[link]


KFG= Kerpel-Fronius Gábor


2019. jún. 9. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Fogok én kirakatot meg közlekedési lámpát ikszelgetni azért, hogy 4 balfékből válasszak egyet. Tökmindegy, ki lesz.
2019. jún. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Legyen Karácsony
2019. jún. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az új Miss Kick-boxer:).
2019. jún. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szerintem az mszp már lejáratta magát Zuglóban, a dk meg az egész országban... viszont ez az arculat váltás nagyon bejött a dk-nak és Kálmán Olga nagyon szép húzás volt (bár én nem szeretném, hogy a dk bármilyen módon is a hatalom közelébe kerüljön) Személyes véleményem szerint, vagy KFG vagy Puzsér. Puzsérral különösebben nincs semmi bajom, de elég megosztó személyiség, így lehet nem ő az a személy, aki sok szavazatot kapna, illetve ha oda kerülne, akkor nem tudom, hogy ki dolgozna a keze alá. KFG egy új szereplő a közéletben, ennek meg vannak az előnyei meg hátrányai is. Nem megosztó, de nem is ismert. Viszont mögötte van egy lendületes csapat, szóval majd megátjuk, ez mennyire lesz elég.


Remélem tudtam segíteni :D

2019. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt olvastam KFC. xD
2019. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy KFC, bocsánat, de Kerpel-Fronius Gábor név elég hosszú és az átlagszavazó úgy sem tudná megjegyezni. KFG sokkal egyszerűbb. Ugyanúgy a német CDU elnök Annegret Kramp-Karrenbauer nevét és AKK-nak írja a sajtó, mert elég nehéz megjegyezni a nevét.
2019. jún. 9. 12:52
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Erről a Kerpelről még nem is hallottam, Puzsér egy vicc, Kálmán Olgának nincs komoly politikai tapasztalata (a - egyébként szerintem színvonalas - politikai műsorok vezetése szerintem nem ugyanolyan, mint élesben politizálni képviselőként/polgármesterként stb-ként). Karácsony lenne szerintem a legjobb választás közülük.
2019. jún. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Alkalmatlan mindegyik a listáról.


Tarlós fog nyerni.

2019. jún. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Legyen Karácsony! Én hiszek Karácsonyban és abban hogy a dk árulása azzal hogy egy celebet támogat helyette megerősíti az embereket Gergőben!
2019. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még valami bohóc ezek mellé esetleg?
2019. jún. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!