Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kálmán Olga lehet 2022-ben...

Kálmán Olga lehet 2022-ben Magyarország miniszterelnöke?

Figyelt kérdés

2019. jún. 6. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
remélem igen
2019. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Ha indul a választáson, rá fogok szavazni, pedig jobboldali konzervatív keresztény szavazó vagyok és utálom a szemkilövető Gyurcsányt.
2019. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Azért az nagyon szánalmas, hogy nektek már bárki jó lenne aki hajlandó lenne az ellenzék színeiben szerepelni.
2019. jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Nekem már majdnem mindegy, mert nagyon remélem addig eladom a lakásom és vidékre költözöm, tapossa más a kutyaszart, meg szívja a benzingőzt és bosszankodjon a politika miatt.

Jól énekelte a Charlie:

Vidékre költözöm

a kertem öntözöm

szabad leszek és már

nem is érdekel

amihez nincs közöm...

2019. jún. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Aki a katasztrófális nézettségi adatok miatt bukott meg a Hír Tv-n (is), azt még jelölni sem fogják, nem hogy megválasztani. :)
2019. jún. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyre szánalmasabb az ellenzék, és ez baj, nagy baj, mert le kéne váltani a kormányt.
2019. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Azért az komoly lenne. Főleg ha Mogács lenne a helyettese xDD
2019. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4%

Igen ide jutottunk, hogy a korrupt hazug fidesznél bárki jobb lenne.


Például én. :)

2019. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Simán. Csak a Bettike viccet ne erőltesse.
2019. jún. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Ha Rejtő Jenő még élne, fergeteges komédiát, vagy regényt tudna rittyenteni az ellenzéki akarnokoskodásból.

A minap az egyik parkolóban egy 5-6 év körüli kisgyerek verte a földhöz a seggét, mert ő akarta a kocsit vezetni. Még azt is bizonygatta, hogy jobban vezet, mint az apukája... Nem tudom, hogy sikerült a hátsó ülésen lévő gyerekülésbe beültetni, mert nem vártam meg. De hisztizett rendessen, az tuti! 😄

2019. jún. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!