Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van pofája? A magyar kormányf...

Van pofája? A magyar kormányfő szombaton Dél-Afrikába utazik, hogy a helyszínen nézze meg a labdarúgó világbajnokság döntőjét. Hurrá! A mi adónkból!

Figyelt kérdés
[link] Html
2010. júl. 8. 12:49
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Sok kicsi tétel sokra menne !! Ilyen államadósság mellett !! Én meg holnap nem fizetem be a villanyt mert az sem tétel !! Szerinted nem kapcsolnák ki ?
2010. júl. 8. 13:21
 12/35 bumbi02 ***** válasza:
24%
most mit vagytok kiakadva? kb belépővel együtt oda és visszaúttal együtt nem lehet több az egész 200 000-nél.. és talán még sokat is mondtam...nem szeretem orbánt, de azé nem kell mindenbe belekötni...
2010. júl. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Mi van ??? Gondolod fapadossal repül ??? Én nem hinném... Aztán ha már ott van gondolom kijár neki az elnöki lakosztály a hotelban. Egy kis wellnes, meg safari. Számolj csak utána. Irigyellek ha neked 200-300 ezer ft nem tétel. Sokak sokáig dolgoznak ezért a pénzért !!
2010. júl. 8. 13:41
 14/35 anonim ***** válasza:
belépővel oda-vissza 200.000??? Hahahahhahha, HAHAHAHA.
2010. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

micsoda demagógia,

magyarország, tipikus... :(

2010. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Kérdező, wazze, nekem/nekünk tétel, de ameddig leírom ezt a mondatot, márpedig igencsak rohadtsebesen gépelek, többet "ketyeg" az államháztartás hiánya, mintha Orbán luxusjáraton repülne, a legspécibb kokót szívná út közben, és kihalófélben lévő állatok húsából készített luxuskajákat fogyasztana háromszor egy nap.
2010. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Pontosan ezért kéne inkább az államkasszában hagyni azt a pénzt is !! Vagy Te nem úgy vagy hogy előbb kifizeted a tartozásaidat, utána mész nyaralni ?
2010. júl. 8. 13:46
 18/35 anonim ***** válasza:
legyél akkor legyél te is miniszterelnök...
2010. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
10%
Nemzeti Banknak van vagy 530 alkalmazottja. Minden juttatással együtt fejenként 8 millió havi fixszel. Ha ezt leviszik 2 millió alá akkor talán jut repülőre is:))
2010. júl. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Éljen a nemzeti összefogás és az egyenlő teherviselés !! A 80% mindennapi megélhetési gondokkal küzd, de azért a miniszter Úr had utazgasson !! Szerintem meg szegény ország kormánya ne urizáljon !! Mutasson példát !! Vagy netán nem tudja átérezni a nyomorunkat ? Akkor próbáljon megélni havi netto 60-70 ezerből !! Mert ugye a saját bérükhöz ahhoz nem nyúltak !! Nekik ugyanúgy jár a plusz költségtérítés meg minden !! Szerinted hány magyar jut el ma Afrikába vagy akár nyaralni is ?
2010. júl. 8. 14:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!