Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök neki, hogy most már...

Örültök neki, hogy most már nem csak álbaloldali, neoliberális ellenzéki pártok vannak, hanem megjelent egy valódi baloldali párt is a Táncsics-Radikális Balpárt személyében?

Figyelt kérdés

2019. jún. 11. 10:26
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Én nem értem mi a bajotok.Eddig azért sírtatok,hogy legyen végre normális ellenzék a Gyurcsány helyett,hát most itt van.
2019. jún. 11. 13:13
 22/28 anonim ***** válasza:

"legyen végre normális ellenzék a Gyurcsány helyett,hát most itt van"

Ne már, ez már tényleg viccnek is rossz!

Trollkodsz?

2019. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Miért?

Nincs baloldal Magyarországon.Szükség van baldali pártra,aki a munkások érdekeit képvuseli.Ha kormányra nem is,ellenzékbe igen.


És ez nem kádárista párt.

2019. jún. 11. 13:45
 24/28 anonim ***** válasza:
48%

Nem rúghattok labdába. Megnéztem azóta egyik programotok az államadósság felülvigygálata. Ezt a nyugati nagytőke nem engedi. Anno Macó Ágnes szólalt fel először ezért és utána egyből lenácizta a média és kifúrták onnan.


A nyugati elit gyakorlatilag állandó profitot fölöz le. Gondolj bele : 1x külcsönadtak még a '80-as években nekünk valamennyit, az még ma sem lett visszafizetve. A kamatos kamatokkal csak gyarapszik. Egyszeri külcsönből állandó megélhetésük van.

2019. jún. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
80%

Én nem értem mi a bajotok.Eddig azért sírtatok,hogy legyen végre normális ellenzék a Gyurcsány helyett,hát most itt van.

Én sem értem/értelek...Kedves kérdező.(ez a kenjük be sárral oszt' jó' van hozzáállás)

Ez NEM "végrenormálisellenzék"

Ha annak gondolod érdekes szempontból látod a parlament és a pártok/ rendszerét.

2019. jún. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Miért?Végre van egy párt,ami nem neoliberális
2019. jún. 11. 16:04
 27/28 anonim ***** válasza:
Ne etesd a Trollt!
2019. jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Ti gazdagok nem örültök ennek mi?
2019. jún. 11. 16:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!