Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka annak hogy a fiatalo...

Alex Zöllner kérdése:

Mi az oka annak hogy a fiatalok többsége baloldali ma Magyarországon?

Figyelt kérdés
Akkor csak pár évesek lehettek a mai fiatalok akik DK-ra és Momentumra szavaznak. Halvány lila gőzük sincs milyen volt Gyurcsány és az MSZP-SZDSZ idelyében.A jobbik volt híresebb a fiatalok körében a 2000-es években most meg...Hát röstellem magam hova fejlődik a generáció. Valóban ezt akarjuk, hogy Gyurcsány és a modern SZDSZ hatalomra kerüljön?
2019. jún. 11. 16:23
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
0%

Én 19 éves vagyok, tehát voltam szavazni a mostani EP-választáson. Ja, és baloldali vagyok... Akkor menjek magam felakasztani?

Ugyanmár... Úgy tudtam demokrácia van és mindenki eldöntheti szabadon, hogy melyik a szimpatikus neki... ja,hogy akkor mégsincs demokrácia?


A kórházak ma is rohadnak... Papámat egyszer bevittük a kórházba, és ott halt meg mert tüdőgyulladást kapott bent a kórházban, plusz gép sem volt, amivel leszívhatták volna a vízt a tüdejéről...


Sőt, a mi kórházunk megyei kórház és omlik le róla a vakolat...

Na, valóban fejlesztés megy a kórházakat illetően, látom... Majd mindjárt meg is csókolom Orbán apánk lábát!

Amikor Gyurcsányék voltak hatalmon, akkor a családom sokkal jobban élt, egy bevásárláson 20 ezer forintból egy egész kosár megtelt, most meg ugyanennyiért a kosár fele van csak tele.

Azba rendszer sem volt tökéletes, de mégis sokkal jobb volt több szempontból is... Kevésbé ment a mocskólódás is a két oldal között, most meg egymás torkát vágjuk el...


Úgyhogy nem, nem kell a kormánypárt meg a jobboldal, köszi, majd én eldöntöm...

És még ránk fújolnak XD

Vicc... És még ti kéritek ki magatoknak, holott ti is pontosan úgyanúgy részt vesztek a mocskolódásban!

Csak annyira felsőbbrendűnek gondoljátok magatokat, hogy világért se ismernétek ezt el!


Na sebaj, lesz még itt kormányváltás, féljetek csak!

Egyszer minden birodalom összeomlik! ;)

2019. jún. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
52%
lázadó kamaszkor
2019. jún. 17. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Azért mert 10 éve a Jobbik volt menő, a lázadás jelképe. Ma már eltelt 10 éve és az akkori Jobbik radikális nézetei, ma már a mainstream része lett. A házadás jelképe ma már pedig az, ha baloldali nézeteket vall valaki. Baloldal alatt én nem az MSZP-SZDSZ koalíciót értem. Én inkább egy Sziriza, Podemos, Die Linke, La France insoummise, Öt Csillag Mozgalom szintjén gondolok baloldaliságra.
2019. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!