Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok hogy a nemzeti...

Támogatnátok hogy a nemzeti identitásunkat feladva beolvadjunk egy normális népbe?

Figyelt kérdés
Pl. beolvadhatnánk a szlovénekbe
2019. jún. 11. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Erősen gondolkodom, hogy a szomszédos népek közül melyik az a normális, amelyikbe be lehetne olvadni, de nem jut eszembe semmi.

A szlovének pedig nem tudom hogy mivel különbek nálunk. A hab a tortán hogy 10 millióan nem tudom hogy olvadnánk be a 2 millió szlovén közé, a számok alapján elképzelhető hogy a végén fordítva sülne el a dolog.

2019. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez amit írsz felér egy hazaárulással. Szégyeld el magad.
2019. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én simán meg tudnám tenni, hogy elmegyek egy másik országba élni és beolvadok az ottani társadalomba. Ezzel sokan nincsenek így Magyarországon és szerintem mesterségesen nem is lehet erőltetni ilyesmit.
2019. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Miért épp a szlovének? Miért nem inkább az osztrákok? Egyébként a hármas jól mondja, aki be akar olvadni elmegy külföldre, a gyerekét nem tanítja meg magyarul csak az adott ország anyanyelvén és meg is történt az asszimiláció. De ez nem lehet és talán nem is lenne szabad megpróbálni ráerőltetni a népre.
2019. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy például a tloväkokba is, nem?
2019. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert azzal a másik népnek/népben okoznánk kárt a stílusunkal, a modorunkkal.
2019. jún. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ukránba, - nem?
2019. jún. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!