Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért problémáznak az emberek...

Miért problémáznak az emberek a politikáról, amikor ők tehetnek a jelenlegi helyzetről?

Figyelt kérdés
Szinte senki sem elégedett a mai politikával,vagy nem akar beszélgetni róla,vagy csak problémázik. Akkor meg minek szavaztak a mostani pártra,ha nem tetszik nekik? Egy egész nép problémázik,mégis ők szavaztak rá. Én nem értem az embereket.
2019. jún. 12. 13:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
16%
Ez a kérdés még jogos is lett volna 2010 előtt az akkori viszonyok között, értsd a választási rendszert és az ellenzéket megillető egyenlő esélyeket ez alatt. A Fidesz ugyanabban a környezetben ma a büdös életben nem tudna nyerni, és ha akkor ugyanez a rendszer van az MSZP kezében akkor soha nem nyert volna 2010-ben a Fidesz. A mostani helyzet másik problémáját sem az emberek okozzák, az ellenzéki oldal széttöredezettsége miért lenne az ő művük? Az, hogy a pártok az ellenzéki oldalon nem fognak össze a diktátor elzavarásáért az hogyan lenne a választók bűne? Ebben a helyzetben mégis hogyan lehet az emberekre hárítani a felelősséget? Teljesen kiszolgáltatottak mivel nem működik a demokrácia.
2019. jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%

#11

Cuki hogy még mindig ragaszkodsz ehhez a bugyuta meséhez.

meg szánalmas.

A fidesz minden létező választási rendszerben győzött volna. Azt csak ti hiszitek, hogy a két fordulós rendszerben csakis ti álltatok volna össze és csak nektek lett volna több szavazótok egy közös jelölt mögött. A valóságban éppen ellenkezőleg.

De persze nyugodtan mesélgesd tovább, hitegesd a haverjaidat, nekem jó.

Addig sem kezdetek el dolgozni, szavazókat szerezni, csak nézitek bambán hogy újra meg újra nyer a fidesz.

2019. jún. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"nem működik a demokrácia."

Évek óta ezt nyomja az "ellenzék", de én nem tudom értelmezni. Nem tudtam a tavalyi meg az idei választáson se. Mellettem senki nem állt fegyverrel, hogy csak a fideszre szavazhatok. Lehet ez más városokban máshogy volt, nálunk nem.

2019. jún. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%

"Az életképtelenek problémáznak, akik nem tudják megoldani az életüket az I.Q-jukkal. Rengeteg be nem tőltött programozói állás van 500k+ nettótól a csillagos égig, csak egy kis értelem, szorgalom kellene hozzá...."


Ha mindenki, aki problémázik elmenne programozónak, akkor te mehetnél utcát seperni...

2019. jún. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Az életképtelenek problémáznak, akik nem tudják megoldani az életüket az I.Q-jukkal. Rengeteg be nem tőltött programozói állás van 500k+ nettótól a csillagos égig, csak egy kis értelem, szorgalom kellene hozzá...."

Ha ne adj' Isten bekerülsz sûrgøsségégire, a kórházi fertøzést nem fogja érdekelni, hogy hova szavaztál, de az sem, hogy mennyi a nettód... Mostanában esett le jó pár Bel-Budai / Hegyvidéki, jómódú rokonomnak, hogy az egészségügy TÉNYLEG szarban van, nem csak a "ballipsik" kárognak...


Az étlapos témára reagálva: Csehországban 100+ ezer ember ment utcára, mert a miniszterelnök 6 milliárd forintnyi EU-s pénzt a saját cégeihez irányított - Mi ezen az összegen persze csak legyintünk / elmosolyodunk ("Mészáros" ilyen csekély összegért már le sem hajol). Ezek szerint lehet ezt máshogy is...

2019. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én sem értem az embereket. Leginkább az a baj, hogy rengetegen nem tiszta lappal játszanak. Nem merjük kimondani, hogy "én" Fidi rajongó vagyok, mert akkor a balrajongó szétszed, ezért inkább elhitetem a másikkal, hogy az ő álláspontját képviselem én is. Ez oda-vissza megy.

A másik a szavazások, és annak az eredménye. Ez a videó nagyon jó átvitt értelemben a helyzet bemutatására:

https://www.youtube.com/watch?v=jIf8wnwzZ5M

2019. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

#16

Úgy van, ezeket mondta patkánynak a "szegény üldözött asszony", pedig megmondta az igazat.

2019. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!