Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 10 millió Ft egy az árzvízben...

10 millió Ft egy az árzvízben összedölt házért valóban segítség lesz?

Figyelt kérdés
Nem volan jobb más lakást felajánlani, hogy ne dölhessen össze az új pl. jövőre?
2010. júl. 8. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kap 10millió Ft-ot, szerintem abból tud házat építeni. Most mivel jobb az, ha felajánlanak egy másik lakást? Ebből a pénzből is házat vesz vagy épít, szerintem teljesen mindegy, sőt, így korrektebb, mert mégiscsak ő választ.
2010. júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2010. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
másik lakást felajánlani??ha mindenkinek másik lakást ajánlanának fel,akkor gondolj bele, hány embernek kellene elhagynia azt a környezetet, amiben eddig élt
2010. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Bőven elég. Meg lehet nézni, hogy milyen házak omlottak össze 95%uk vályog és a bútorzat sem új volt.

És megmondom a frankót. azokkal szemben igazságtalannak érzem ezt, hogy ennyi pénzt adnak nekik, akik fizetik rendesen a biztosítást. És tessék megint olyan is a kap a mézes bödönből, aki semmit nem fizetett.

És akkor lehet nézni, hogy Felsőzsolcán is kinek volt a legnagyobb pofája. Már megint a cigányak.


Félre ne értsen senki. Emelt díjas smst küldtem, vettem támogatói jegyet, mert megszántam őket.

Ezek meg ahelyett, hogy kissé kulturáltabbak lennének és méltósággal várnák a segélyt, már tüntetnek.

2010. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ki ígért itt 10 milliót? Senki!
2010. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

Ha Orbán nyaralója dőlt össze akkor aligha lehetne 10 millából rendbehozni :))

Amúgy sztem is más területen kéne újáépíteni nem az ártérben mert akkor megintcsak össze fog omlani. Én olyan szabályozást vezetnék be hogy akik az ártérbe építkeznek és kár éri őket nem kapnak egy fillér kártérítést se.

2010. júl. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fontos dolog tudni, hogy a biztosítók nem kötnek biztosítást alap nélküli vályogházra főleg nem ártéren. Aki ilyen helyen épít vályog házat vagy ilyen helyre költözik annak tudnia kell, hogy a víz elmoshatja mindenét. Akinek téglaháza van és nem fizet biztosítást, annak nem adnék segélyt. Nem várhatjuk azt, hogy más majd segít a bajban. Nekem sem adna az állam semmilyen segítséget, ha összedőlne a házam. Nem élünk jó anyagi körülmények között, de biztosításom van a házon, mindig pontosan fizetem. Ez fontos. Valahogy a magyarok mindig azt várják, hogy majd más megoldja a problémáikat.
2010. júl. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen a vályogházra 50 cm alap nélkül nem kötnek biztosítást. De akár lehet ingóságra kötni és máris van némi segítség ebben a bajban.
2010. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Ennyi Budapesten egy kisebb panellakásra elég, vidéken szép téglából épült családi házat lehet kapni érte.
2010. júl. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Zsolcán előbb szabályozni kell a Kis-Sajót, kiépíteni a gátakat, aztán annak a rohadt autópályának az alját át kell fúrni és belerakni a kispórolt átereszeket! Az a szar magasút duzzasztotta vissza a vizet, mert sza*k normálisan megépíteni.
2010. júl. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!