Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az, hogy a tavalyi...

Hogy lehet az, hogy a tavalyi évet Debrecen, és Miskolc is hasonló termeléssel zárta?

Figyelt kérdés

Előbbi város kb 17 milliárdot termelt ki úgy tudom, utóbbi pedig 15 milliárdot!

Debrecen számomra nem megdöbbentő, de Miskolc mit csinált?


2019. jún. 21. 05:43
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Miskolc az egy puszta, még erdőket se nagyon találsz. Teljesen kihalt az egész. Ezt is az orbán hamisította, mert nem valódi adat.
2019. jún. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor Miskolc közvetlen közelségében lévő Bükk az mi?

Na meg a perecesi városrész..

De a kérdés nem ez volt. Hamisítani adatokat??? Ugyan!

2019. jún. 21. 08:39
 3/6 ConnectCare ***** válasza:
82%

Miskolc egyáltalán nem egy puszta.


Itt a Bosch, a Joyson Safety Systems, a Vodafone ügyfélszolgálati központja és még egy rakat más említésre érdemes vállalkozás, új fesztiválok, rendezvények vannak, eleve látogatásra érdemes a várost körülvevő természeti környezet, emiatt nőnek a turisztikai bevételek is...Miskolc már régen nem az a lepukkant iparváros, ami a rendszerváltáskor lehetett.

2019. jún. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Miskolc a rendszerváltáskor egy lüktető nagy város volt.

Rengeteg gyára, üzeme volt.

A jelenlegi Miskolc az akkori Miskolcnak csak szánalmas után-érzete. 60 ezer ember hagyta el!

2019. jún. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem rosszul olvastad valahol, mert ezek a számok esetleg iparűzési adóbevételnek lehetnének elfogadhatók.

Nézz utána pontosabban.

De egy város fejlettségét "gazdagságát" az adott év városi költségvetése fejezi ki a legjobban.

2019. jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen,igen.. eleve azt akartam írni,hogy iparűzési adó csak véletlenül pontatlanul fogalmaztam.

Na de akkor is érdekes szerintem.

2019. jún. 23. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!