Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem értem, a választások...

Nem értem, a választások előtt nem tkönszúrás, hogy Tarlós engedi, hogy megint feltúrják a körútat?

Figyelt kérdés
És egyébként miért nem képesek tartósan megcsinálni? Nem hiszem, hogy nem létezik technológia hozzá

2019. jún. 21. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát azért az bebszna ha attól függene egy villamos/vasútvonal karbantartása hogy épp választás jön vagy sem, nem gondolod? Ó várj, választás jön akkor napoljuk el a tervezett hídkarbantartásokat is :D :D
2019. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ezt értem, csakhogy talán meg lehetett volna csinálni tavaly úgy, hogy jó legyen mondjuk 21 évre


ja és ezt az elmúlt 30 év bármelyik évére mondhatnám

2019. jún. 21. 12:12
 3/6 A kérdező kommentje:
szerintem ez egész fontos tényező, mert bárki akit hallok az utcán arról beszél, hogy megint feltúrták a körutat, és már önmagában a bosszúság sem jó, de arról beszélnek inkább, hogy miért nem tudják jólk megcsinálni és hogy csak azért csinálják, hoyg ellopkodhasság a pénzt és pazarlás az egész!
2019. jún. 21. 12:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Tavaly amit megcsináltak azt megcsinálták jól (remélhetőleg), most viszont egy másik szakaszon dolgoznak.
2019. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Újpesten is vmi hasonló öngól van. A fideszes polgármester bejelentette,hogy a lakótelep közepén lévő általa bezáratott árpád kórház épületéből lesz újpest 2. Ukrán migráns szállója és még lesz 3 ilyen a kerületben vagyis 5.

Meg év elején egy 2 milliárdot erő városközponti beépíthető területet eladott mészárosnak 500 milláért. Ebből bírósagi ügye is lesz mert feljelentette érte az ellenzék. Ennek ellenére biztos a győzelmében. Az ész megáll.

2019. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Tavaly amit megcsináltak azt megcsinálták jól "


Bazeg, au egész körut minden szakaszán már ezerszer megcsinálták. Nem hiszem el, hogy ne lehetne 20 évre jól mecsinálni, de legalább 10-re, mert ugynazta szakaszt 2-3 évente feltúrják. Létezik technika tökéletesre, lást a auzstriai utaka, repülőtereket, persze nem a magyart! más országban ha valami gond van mkimegy 100 munkás és egy nap alatt, vagy éjszaka megcsinálják, it tmeg lezárnak egy fél kerületet és hónapokig munkást se látsz arra.

2019. jún. 22. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!