Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, ti részt vesztek...

Fideszesek, ti részt vesztek az előválasztáson? Miért (nem)?

Figyelt kérdés

2019. jún. 20. 16:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen mindegy, hogy ki lesz Tarlós ellenfele, egyikük se ér fel Tarlós szintjével. Mit számít, hogy ki nyeri meg a cica-egér játszmát az előválasztáson?
2019. jún. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Már gondoltam rá, hogy szét kéne trollkodni ezt a baromságot, és beszavazni a leghitványabbat, de a bőség zavarában nem tudom, melyik lenne az
2019. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem veszek részt az előválasztásban.

Csak páholyból nézem a kabarét és jól szórakozom azon, éppen melyik alázza meg jobban a másikat és gondolkodom azon, hogy mégis milyen ember képes ilyen kampány, egymást mocskolása és sárdobálás után majd a saját jelöltje helyett az önkormányzati választáson arra a győztesre szavazni, aki most éppen a jelöltjével így beszél

de ez legyen az ő gondjuk, én csak a kávét kérem.

2019. jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

"Már gondoltam rá, hogy szét kéne trollkodni ezt a baromságot, és beszavazni a leghitványabbat, de a bőség zavarában nem tudom, melyik lenne az"

:) Én is így vagyok vele.

2019. jún. 20. 17:34
 5/16 anonim ***** válasza:
37%

Kedves 3-as!

"egymást mocskolása és sárdobálás után" - tudnál erre példát mondani, mert szerintem súlyosan tévedés, amit írsz: egyáltalán nem mocskolták egymást a jelöltek, volt több nyilvános vita is teljesen normális hangnemben.

2019. jún. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Kedves ötös! A teljesség igénye nélkül ezek jutnak hirtelen eszembe, akik fikázták egymást: Kari, a Böszme, Ágika, Kálmán, Gréczyzsóti, A Kvizmester, Puzsér. A lista biztosan nem teljes, és napról-napra bővülni fog
2019. jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
Karácsony, Kálmán és Kerpel-Fronius nem sárdobált egymásra, hanem kulturáltan vitáztak.
2019. jún. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Karigeri mondta: Nyilván hitelesebbek lennének a jelöltek, ha nem tegnap lettek volna jelöltek, de ezt majd eldöntik a választópolgárok...
2019. jún. 21. 06:28
 9/16 anonim ***** válasza:
16%
Sima karácsony Geri győzelem tarlós meg mehet nyugdíjba ahova való.
2019. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, szerintem nem olyan sima az út Karácsonynak.

És ha meg is nyeri, tartok attól, hogy isztambulozás lesz utána.

2019. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!