Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem számolt be erről a...

Miért nem számolt be erről a fideszes média (M1, Duna TV, Kossuth Rádió, Magyar Nemzet, Magyar Hírlap, Origo.hu, Pestisracok.hu, . )?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2019. jún. 22. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

A sunyi. Egyebként most az a nagyobb kerdés hogy a bölcsek tényleg elvegzik azt ami a feladatuk? És akkor annyi a fidesznek.

Vagy csak azt vizsgálják meg hogy az mo n levő német gyárak cégek szemétegetők működését és bevételét nem e fenyegeti orbán.

2019. jún. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1

Elég nyilvánvaló, hogy a bölcsek annak függvényében fognak dönteni a Fidesz sorsáról, hogy a néppártnak mi az érdeke. Ha a néppárt érdeke azt kívánja, akkor elmarasztalják őket és hamarosan ki is rúgják a pártból, de ha nem, akkor jönnek pár enyhe kritikával, megfogalmaznak pár ajánlást és annyival le is zárul az ügy.

2019. jún. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Mert nincs neki megengedve, hogy megírják, azért. Meg kell várni a találkozó eredményét. Ha kedvező akkor fényes diadal, ha nem akkor a sorosista migránspárti erők támadást indítottak hazánk ellen.
2019. jún. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*nekik
2019. jún. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert a pávatáncnak folytatódnia kell...
2019. jún. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

Ahhoz képest hogy szerinted nem számoltak be róla, én hallottam. Volt róla szó, nem is egy helyen.

És nem, nem fogom neked visszakeresni hol és mikor.

Gondolom ha én jönnék valami hasonlóval az ellenzéki médiával kapcsolatban, akkor te sem lennél hajlandó az összeset végig bogarászni csak hogy megcáfolj.

Nem így volt és ennyi.

2019. jún. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 én megpróbáltam rákeresni, de nem találtam sehol, legalább egy linket tegyél már be ide, kérlek!
2019. jún. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bölcs a tököm.... Nem túl nagyzoló ez a kifejezés? Ha én zseninek hívom magam, azt mondják, hogy beképzelt vagyok, ők meg bölcseknek nevezik magukat….
2019. jún. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem volt említésreméltó eredménye a találkozónak. Orbán beszélt a kisbolti eladóval és kért 1 kiló kenyeret. Arról miért hallgat a média?
2019. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!