Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország európa legalja?

Magyarország európa legalja?

Figyelt kérdés

[link]


Szánalmas. De azért az ország nagyrésze még mindig elképzeli hogy a magyar nép mindennél jobb. Meg azért jönnek a migránsok is, mert ez a kánaán.


Ezen a grafikonon is magyarország a legalja, de nem a legaljáról indul, a legnagyobb csökkenést az elmúlt 8 évben mutatja.


2019. jún. 23. 07:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
32%

az ország másik része meg azt képzeli, hogy mindent az aktuális kormánynak kell megoldania, igaz?


nem gyanús, hogy a szar gazdaságunknak csak az egyik problémája a fidesz?

te mit tettél például azért, hogy a magyar gazdaság erősödjön?


én a családommal például turizmussal foglalkozunk már több évtizede. volt egy kis apartmanháza nagyszüleimnek zalában. szüleim megörökölték, majd most én. az évek alatt bővítettük, fejlesztettük a szolgáltatásainkat. mit kellett ezért csinálni? pályázni EU-s támogatásokra, és pályáztunk, nyertünk.


ezzel nem azt mondtam, hogy legyen mindenki vállalkozó...de halkan súgom meg, hogy egy ország gazdasága nem attól lesz jó, hogy a kormánya mennyi támogatást kuncsorog össze, hanem a különböző ágazatokban a cégek, vállalkozások hogy termelnek.


nyilván a szlovákok jobban támogatják a vállalkozásokat, de ez nem azt jelenti, hogy itthon ez nem létezik, így inkább csak szimplán a seggemen ülve követelem, hogy a kormány valahonnan tegye gazdaggá az országot...

2019. jún. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

"szüleim megörökölték, majd most én"

Úgy teszel, mintha te egyedül pörgetnéd a gazdaságot, mert ingyen kaptál valamit. Szánalmas. Nem változtat azon a tényen hogy magyarország európa legalja.

2019. jún. 23. 09:56
 13/22 tgt ***** válasza:
52%
14-es: nehéz szembesülni azzal, hogy az Orbán kormány mennyire lepusztította az országot, igaz?
2019. jún. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
66%

"Majd térjünk erre vissza 15-20 év múlva amikor a hanyatló nyugatról ide akarnak jönni az emberek a biztonság miatt."


A büdös életben senki nem akar ebbe a fostalicska országba jönni. Gyakorlatilag az EU-n belül akárhol jobban élnek, mint nálunk.


A közbiztonság pedig katasztrófa, főlg Budapesten, nem értem, mit értesz biztonság alatt. Idióta..

2019. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

A lézer jános is kiment rettegni Bécsbe, majdnem legyilkolták a migránsok.


Aztán mégis a legélhetőbb és legbiztonságosabb város már évek óta.


"10-20 év múlva majd magyarországra menekülnek" Fideszes álomvilágban élsz.

2019. jún. 23. 12:02
 16/22 anonim ***** válasza:
49%
Magyarországnak már rég befellegzett... A Fidesz uralma csak a jéghegy csúcsa...
2019. jún. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
97%

Én nem érzem Európa legaljának és azt gondolom volt fejlődés 1989 óta is és 2010 óta is.


Más kérdés hogy a többi ország hol tart, ez nem túl derűs információ. Láttam a grafikont, 2017-ben ér véget, azóta több évben remek növekedési adatok láttak napvilágot, szóval ma már valószínűleg jobb helyzetben vagyunk. Nem jó, de jobb.

2019. jún. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
38%

Nem jönnek a migránsok.

Szerencsétlenek akik jönnének ott fogják a golyót, amit az itteni vezetőknek kellene...

2019. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
58%

A "vicc" az ha ennek a sok fidesz meg albánviktornyaló idióta vadbromnak csak szóba hozod a magánéletét, sőt még inkább a pénztárcáját, akkor legyilkolnának legszívesebben.

De orbánt még a nevükre is vennék, és szívesen odaadnák neki a bankkártyájukat pinkóddal együtt, nehogymár hiányt kelljen szenvednie bármiben.

Nem egy hülye barm egy vesznivaló nép ez?

2019. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
35%

12. látom, igazam van.


te most irígykedsz, mert nekem milyen rohadtul egyszerű, hiszen jóformán örököltem egy jól működő vállalkozást. a legtöbb magyar idáig lát. nem néz tovább azon, hogy ha valamivel foglalkoznak, akkor működik igazán...és nem én működtetem a gazdaságot, hanem én IS. nyáron, amikor teltházzal megyünk hetekig olasz meg inkább osztrák vendégekkel, akik idehozzák a pénzüket, meg az utánuk befizetett IFA-ból te is kapsz közvetve valamit.


ha 2-3x annyi ember gondolkodna úgy, hogy megnézné, mije van, és abból megpróbálja kihozni a maximumot, sokkal erősebb ország lennénk.

csak ahhoz hiányzik egy csomó dolog, leginkább a pénzügyi meg gazdasági alapismeretek, így hát többen joggal gondolják magukról, hogy képtelenek lennének vállalkozást, ráfogva arra, hogy nincs nekik arra tőkéjük.


és akkor mennek inkább hőbörögni, hogy a zorbán nem pörgeti fel nekik a gazdaságot...

2019. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!