Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az baj ha egy nemzeti radikáli...

Az baj ha egy nemzeti radikális politikus macskát meg kutyát ölelget? Mi a véleményetek arról hogy aki hazafinak mondja magát az náci? Nem idegesít titeket?

Figyelt kérdés
A náci meg a fasiszta eszméknek közük nincs a nemzeti radikalizmusohoz. Egy radikális politikus attól még ölelgethet kutyát! Sajnos az a helyzet hogy ma magyarországon senki nem képviseli az átlag magyar emebert. A fidesz csak saját vezetőit és a multikat. A baloldalról már nem is beszélve. Egy radikális kormányzatra van szükség mert a helyzet nagyon rossz. Attól hogy valaki kimeri mondani hogy mik a problémák es hazafinek mondja magát attól szerintem ugyan olyan ember mint más csak ő a jó politikus. Csak én gondolom igy? Vagy az ország annyira elba.* ott hogy aki nem a centrumhoz tartozik és a magyarokat képviseli nem a külföldieket az már náci? Csak en vagyok igy? Magam maradtam ennyi volt? Azokat a nyomorult fér.* geket akik szerint egy hazafinak mondó ember náci azt úgy kéne kivágni ebből az országból mint a macskát sza.* rni. Mi a véleményetek? Köszönöm az értelmes hozzászólásokat!
2019. jún. 26. 12:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%

"A náci meg a fasiszta eszméknek közük nincs a nemzeti radikalizmusohoz."


Pedig van.


A kutya ölelgetéshez viszont nincs... Nem is értem a kérdést.

Hitler is ölelgetett kutyát.

2019. jún. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

Nem minden hazafi náci, de minden náci hazafi.


A nemzethy érzelműekkel nem az a baj, hogy szeretik a hazájukat, hanem az hogy minden mást gyűlölnek. Ha megnézed manapság a nagy hazafiak még mindig ott járnak hogy zsidó háttérhatalom, kiírtani mindet, cigányokat is kiírtani mert nem kellenek. Liberális bu*i lobby, (tényleg így nevezik) ami mindenkiből torzszülöttet akar csinálni, meg egyéb dolgok.


Tudományosan bizonyított tény hogy mindig a tanulatlan, csóró alja réteg a legbüszkébb a származására. Ha nincs más, amit elért legalább a szimpla származása érjen már valamit. Úgy mint a régi szép időkben.

Pont ez ellen lázadnak, ezért nem jó a liberális eszme, mert abban mindenki egyenlő. Márpedig aki egy senki, az mindig több akar lenni minimális erőfeszítés nélkül.

2019. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%

"A náci meg a fasiszta eszméknek közük nincs a nemzeti radikalizmusohoz."


Magyarázd ezt meg egy libsinek.

2019. jún. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Jól írtad, "hazafinak mondja magát". MONDJA. De én nem hiszek nekik. Ez is csak egy út a hatalom felé. Ha odakerül mindjárt elfelejti azt a nagy hazafiságot, csak retorika marad belőle. A kutyát-macskát nem értem.
2019. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%

#3. Első vagyok és nem vagyok libsi...


"A náci meg a fasiszta eszméknek közük nincs a nemzeti radikalizmusohoz."


Ez a kijelentés egyszerűen nem állja meg a helyét.

2019. jún. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

'ezért nem jó a liberális eszme, mert abban mindenki egyenlő.'


Erről a kommunisták szónokoltak előszeretettel, de sebaj..

2019. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%

"A náci meg a fasiszta eszméknek közük nincs a nemzeti radikalizmusohoz."


Ez mondjuk így, ebben a formában szentigaz.

2019. jún. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én olyan nemzeti radikális pártot támogatnék aki kimeri mondani a valós problémáit az országnak és nem a külföld hanem az átlag magyart képviseli ha kell radikálisan. Az tény hogy a cigányság nagyobb része irtozik a munkától és helyes hogy ezt kimondják. A tisztességes cigány számomra anyit ér mint egy tisztességes magyar. Viszont a tiszteségtelen cigánybűnözöket börtönbe vagy ha gyilkolnak bitóra! Ki ért eggyet?
2019. jún. 26. 13:28
 9/17 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt nézzétek meg. Ki ért eggyet?

2019. jún. 26. 13:31
 10/17 Molyember ***** válasza:
72%

A hazafiság kezdődhetne azzal, hogy megtanulsz helyesen írni magyarul. Tudom, nem a lényeg (de ez is).

Mit értesz hazafiság alatt? Milyen az a hazafi vezető? Kérlek, ne közhelyekkel válaszolj, mert az nem válasz, hogy "a magyarok érdekeit tartja szem előtt", mert az összes párt ezt állítja magáról. Amíg ezt nem tisztázod, addig megválaszolhatatlan a "kérdésed".

2019. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!