Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki jár vagy járt magánkórházb...

Árokpart kérdése:

Aki jár vagy járt magánkórházban ott a személyzet (orvosok, ápolók) management-ebb szemlélettel kezelik a betegeket úgy általában mint az állami intézményekben?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy az állami intézmények járóbeteg-ellátó részlegein úgy általában a kórházi házirend sok helyen majdnem egy BV intézmény házirendjéhez hasonlít. Ugyan a kommunikációs és beteglátogatások nincsenek korlátozva, de burkoltan a beteget inkább egy úgymond beskatulyázzák mint ügyfélként kezelnék. Ez még az előző kormányoknál sem volt ennyire szembetűnő. Miért van ez?
2019. jún. 26. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én többen jártam már, az ápolók mindenhol nagyon kedvesek, zömében az orvosok is nagyon türelmesek, de fogtam már ki olyan orvost is, aki bunkó és megalázó volt.
2019. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak normálisan meg vannak fizetve és tudják, hogy ennek az állapotnak a fenntartása csak akkor lehetséges, ha normálisan bánnak a beteggel, különben az máskor elmegy máshova elkölteni a pénzét és a rossz hírüket terjeszti majd, ami miatt előbb utóbb nem jönnek majd hozzájuk az új betegek.
2019. jún. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

nagyon kedves volt ugyan az orvos is meg az ápoló is egy barátunk műtétjénél - sok pénzért - magán kórházban, de akkor is ott hagyták egyedül éjszakára, mert ők úgy gondolták, hogy hasi műtét után majd hazamegy és visszamegy másnap reggel a szomszéd városba. Így nem volt személyzet aki ott lett volna vele friss műtötten.

De nagyon kedvesen hagyták egyedül, az igaz.

Hurrá.

2019. jún. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egészségügyi biztosításom van, drága de megéri. Gyorsabb, emberként kezelnek, figyelnek rád és a havi 20-25 ezer forintos biztosítás ugyan sok, de ha oda kell adni 2-3 részletbe 300 ezer forint hálapénzt nem vagy előrébb. Így legalább tisztességesen ellátnak, a magánegészségügy életem egyik legjobb döntése volt.
2019. jún. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!