Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér miatt fog Tarlós...

Puzsér miatt fog Tarlós nyerni októberben mert megosztja az ellenzéket?

Figyelt kérdés

Puzsérnak nincs nagy támogatottsága,Karácsony Gergely a legesélyesebb,de ezt Puzsér nem hajlandó elviselni és elindul inkább mégis,de így megosztja a szavazókat és a Fidesz fog nyerni miatta.De ezt szerintem ő is tudja.

Ha Karácsony úr indulna egyedül,akkor legyőzné Tarlóst.



2019. jún. 28. 16:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%
Miért, karira szavaz normális ember?
2019. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 mindentudó99 ***** válasza:
Lesz még pár induló lehet vàlasztani.
2019. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Puzsér mitől van elszállva magától annyira?Mit tett le az asztalra?Abból él,hogy másoknak beszólogat
2019. jún. 28. 21:06
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Puzsér nem vesz el Karácsonytól szavazókat. Puzsér követőtábora inkább azokból áll, akik mind a bal-, mind a jobboldalból kiábrándultak, vagy olyan fiatalokból, akik amúgy apolitikusok lennének és nem mennének el szavazni. Szóval senki nem vesz itt el senkitől semmit. Valamint nehogy azt higyjétek, hogy aki Puzsérra szavaz, annak második helyen Karácsony áll. Én Puzsér szavazó lennék, ha lenne budapesti lakcímen, de ha ő nem lenne, inkább Tarlósra szavaznék (pedig hátam közepére sem kívánom a Fideszt, de Karácsonyt nem tartom kompetensnek). Sokan vannak még így rajtam kívül.
2019. jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!