Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most nincsenek a hivatalos...

Most nincsenek a hivatalos adatok a cionisták által meghamisítva, mi?

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 9. 17:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

na és őszintén !!!!!


nincs meg minden ok arra hogy igen is legyenek ott rendfenntartani ????


nagyon is!! sőt, ennél sokkal több helyen és sokkal keményebben ott kellene lenniük

2010. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

62-es:


Az egész úgy kezdődőtt, hogy anno a zsidók pofátlanul bementek Palesztinába. Ezek után megértem, hogy idegeskednek az arabok.

2010. júl. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ezt a kuruc nélkül is tudtuk! jellemző, hogy a felvilágosultabb emberek által már egy jó ideje elfogadott dolgokat úgy hozzák le, mintha valami óriási felfedezés lenne! szánalmas-.-
2010. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk várható volt. Bibsik mindig is sokat adtak a média manipulatív erejére.
2010. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 bumbi02 ***** válasza:
na és most azt hiszi a kuruc info hogy feltalálta a spanyol viaszt? müveltebb emberek tisztába vannak ezzel.. Baaden meinhof csoport (előbb vki irta h RAF lényegében ugyanaz) UCK és még nagyon sokat lehetne sorolni.. kuruc info csak egy szennylap lényegében.. innen onnan másol egy kész kidolgozott hirt általába aztán oda ir hozzá egy két soros kommentárt h mocskos zsidók cionisták kész...még én is meg szerkeszteném azt a honlapot pedig nem vagyok nagy informatikus, aztán még kitalálják hogy támogassák őket pénzzel...
2010. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Az egész úgy kezdődőtt, hogy anno a zsidók pofátlanul bementek Palesztinába. Ezek után megértem, hogy idegeskednek az arabok."


Már megint ez? A zsidók már több, mint 3000 éve mentek oda. Mikor a biblia szerint Mózes vezette oda őket. Nagyjából ekkortájt jöttek a filiszteusok is más felől szintén letelepedési szándékkal. (Akkor még Palesztína sem létezett. Ezt a nevet majd a rómaiak adják jóval később.) Találkoztak és sokáig háborúztak a területért váltakozó sikerekkel. Igazából mindkét nép betelepedett ide és mindkettő azt mondja, hogy ővé a terület.

2010. júl. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!