Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért olyan egyértelmű, hogy...

Miért olyan egyértelmű, hogy azok akik Puzsérra szavaznának, abban az esetben ha Puzsér visszalépne, akkor Karácsonyra szavaznának többen mint Tarlósra?

Figyelt kérdés

Mert Karácsonynak csak akkor lenne jó, hogy Puzsér visszalép, hogyha a Puzsérra szavazók nagyobb része ez után rá tenné le a szavazatát... De honnan tudjuk, hogy ez így lenne?


Tegyük fel, hogy lesz 600,000 szavazó, s ebből 60,000-en szavaznának Puzsér Róbertre.

Biztos, hogyha inkább visszalépne, akkor legalább 30,001 ember Karácsonyra szavazna ebből?


Mi van, hogyha a 60,000-ből 25,000 Tarlósra szavazna, 20,000 Karácsonyra, s 15,000 olyan szavazó aki amúgy Puzsérra szavazott volna, az el sem menne, hamem inkább otthon marad?


Ebben az esetben Karácsonynak kifejezetten rossz, hogy Puzsér nem indult végül, és kifejezetten jobb lett volna, hogyha indult volna.


UI: Teljesen véletlenszerű számokat írtam, bár szerintem lehetnek akár reálisak is.



2019. jún. 28. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Mert nagyon egyszerű emberek és mivel Karácsony előbb van a névsorban mint Tarlós ezért azt ikszelik be.
2019. jún. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

Tudod te mikor szavaznak arra a balfék fideszbérencre ennyien.

Az emberek akik valódi változást akarnak NEM fognak erre a szerencsétlenre szavazni.

Világos hogy félt megmérettetni magát az előválasztáson. Világos hogy csak szitkozódik és csak mocskolódik.

Az is világos hogy nem akar változást mert akkor nem Gergőt b.tatná folyton miközben tarlósra egy rossz szót sem mond.


Aki változást akar az tudja hogy Karácsony Gergőre kell szavazni!

2019. jún. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jajj, hagyjuk már kettes...

Szándékosan oda írtam, hogy ezek random számok.

Válaszolhatnék az ostobaságaidra, de mivel ezt elkerülvén döntöttem úgy, hogy az "UI" részt leírom, ezért nem fogom... De Te is tudod, magadtól is, hogy miket válaszolnék, nem értem hogy miért akarsz felesleges köröket futni és miért nem a kérdésre válaszolsz...


#1. Te pedig ritka egy lekezelő ember vagy.

2019. jún. 28. 23:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én el nem tudom képzelni magamról, hogyha valaki - bárki - akit én megfelelő főpolgármesternek tartok visszalép, akkor valaki szarra leszavazzak, valamilyen kétes indíttatásból.
2019. jún. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Egyértelműen jót tett volna Karácsonynak, ha Puzsért is lenyomhatta volna az előválasztáson, de szerintem aki ezek után is Puzsérra szavaz, amúgy sem voksolt volna Karácsonyra.


Ennek a másik vetülete pedig az, hogyha Puzsér nyert volna az előválasztáson, hótziher, hogy lettek volna ellenzéki szavazók, akik nem szavaznak rá, hisz nagyon megosztó személyiség.


Ezek alapján szerintem Puzsér jelenléte kellemetlen, de az összellenzéki jelölt eredményére nincs különösebb ráhatással.

2019. jún. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha lesz még egy ilyen kérdés, én bejelentkezek a haverhoz lakni és csak úgy sportból KariGeri-re fogok szavazni aztán megtudjátok milyen egy balos városvezetés.. utána meg sipákoltok, hogy homárkodás, meg elfogadás van csak bedől a költségvetés. :D megteszem!
2019. jún. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Ezek a kijelentések mindig csak a politikai retorikában egyértelműek. A mainstream ellenzék egy jó ideje a bűnbak kereséssel van elfoglalva.

Fogalmam sincs, hogy mennyi politikai realitás van Puzsér győzelmében, de az ő szavazóbázisa inkább otthon marad, minthogy a másik kettő közül bármelyikre leszavazzon. Amikor olyan pletykák keringtek, hogy Puzsér részt vesz az előválasztáson olyat is hallottam, hogy ha nem nyer akkor inkább Tarlósra szavaznak az 1v1ben.

2019. jún. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A Puzsérra azok az emberek akarnak szavazni akik utálják a Tarlóst, Karit, Kálmánt, stb. Ha a Puzsér visszalépne akkor a legvalószínűbb az az, hogy ezek az emberek el sem mennének a választásokra mivel jelenleg senki nem képviseli azt amit a Puzsér.
2019. jún. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha Puzsér úgy lép vissza, hogy Karácsony miatt, az ellenzéki győzelem maitt, akkor azzal üzen a szavazóinak. Ha a szavazók tényleg Puzsérral értenek egyet, akkor Karácsonyra szavaznak majd, mivel megértik, hogy Puzsér miért lépett vissza.
2019. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!