Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz tényleg lenézi a...

A Fidesz tényleg lenézi a szegényeket? Bencsik András miért szegényellenes?

Figyelt kérdés

Az alábbi kijelentéseken teljesen felháborodtam. A kormánynak tényleg csak az számít embernek, aki középosztály vagy tehetős?



"A kereskedelmi tévék az alsó, a legértéktelenebb népréteget szolgálják ki.."


"És van az alsó népréteg, amelynek tagjai mindig az akciós mosóport veszik."


És mikor arról beszélt Bencsik, hogy minden középosztálybéli ember kitudná fizetni Rogán félmillió forintos helikopterezését, remélem ezt jól mondtam.


Lázár meg valahogy úgy mondta, hogy akinek nincs semmije, az annyit is ér!


HOGY LEHET ILYEN LENÉZŐ KORMÁNYUNK? EZ KOMOLY?



2019. júl. 4. 14:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Az Echo tv nem állami tv. Akkor kereskedelmi? De ciki, pedig itt parádézik ez a sok majom.
2019. júl. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Az Echo tv egy rétegnek szól mint az ATV. Nincsen ebben semmi gond.
2019. júl. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Egyetértek, sok szennyt sugároznak az általad felsorolt tévék, na de Bencsik az embereket nevezte legértéktelenebbnek! És nem ez az első lenéző kijelentése.


Mondom ezt úgy, hogy sokáig kedveltem.

2019. júl. 11. 23:59
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mi lenne varható egy olyan párttól amelyik saját pénzként kezeli a közpénzt meg az eu támogatást? Elég megnézni a szóvivők nyilatkozatait. Lekezelő lenéző arrogancia az egész.

Viszont ez valahol rés a pajzson. Elkerülhetetlen hogy át legyen vizsgálva a hűtlen kezelés eu szinten. Ez mára idő kérdése. Ennél a pontnál az lesz az ellenzék feladata hogy a csalóval fizetessék vissza a pénzt,ne pedig a kormány tegye közpénzből. Majd az így elmarasztalt lebukott tolvajt állítsa pellengérre. Ha ez sem fogja felrázni a fidesz híveket hogy térjenek már észhez kire szavaznak akkor tényleg semmi.

2019. júl. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
13%

na kérdező, te vagy az aki igazán magára is veheti ezeket

óóóóórbán rohagymeeeeg! óóóórbán a te hibád! óóóórbánstadiontépít ahelyett hogy nekem adna krumplit meg száraztésztát!!!! óóóóórbán te sátánpatás!

2019. júl. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
11%

"Ha ez sem fogja felrázni a fidesz híveket hogy térjenek már észhez kire szavaznak akkor tényleg semmi."


jaja, szavazzuk vissza a tolvaj szocikat, az agyalágyult libsiket, vagy a náci jobbikot


meg eu-s "támogatás" :DDD az eu nem támogat minket, mert MI vagyunk az EU, egy közösen létrehozott fejlesztési forrásból származnak ezek a pénzek.

nem nagypofájú nyugati libsi politikusok adják a mellényzsebükből, hogy aztán a cseh katka hasolnó méretű pofával előadja, hogy azt nekünk segélyként adják, mert magunktól túl hülyék vagyunk, és csak éhenhalnánk

2019. júl. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem követem a politikát, azt se tudom, ki ez a csóka, de akiknek ma - amikor az interneten rengeteg értékes irodalmi mű, film, sorozat, stb. elérhető - kizárólag a tévéadás jelenti a szórakozást, az jó eséllyel szegény, ha nem is anyagilag, de érzelmileg.
2019. aug. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Fel kellene lázadni
2021. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!