Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jelent az problémát...

Miért jelent az problémát egyeseknek, hogy a kormány megfontoltságra akarja nevelni a fiatalokat, és szeretné ha minnél több gyermeket igazi családban nevelnének fel?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan azért vannak felháborodva, mert a babaváró támogatást nem vehetik fel olyanok akik nincsenek férjnél, vagy pedig ha elválnak akkor a hitel kamattámogatása megszűnik, és mind két fél tovább visz a tartozásból. Egyrészt akik nincsenek férjnél, azok nem tudom hogyan gondolnak gyereket csinálni. Márpedig ez a támogatás fő célja, hogy gyerek szülessen a családba. A gyerek egészséges fejlődéséhez, kettő ember szükséges, egy anyuka meg egy apuka. A gyerek egészséges fejlődéséhez erre a kettő viselkedésmintára van szükség. Hogyha valami nem jól sülne el, esetleg egészségügyi okokból nem sikerülne gyereket csinálni ebben az esetben a kormány hagyott egy menekülő utat, ugyanis akkor is jár ez a támogatás, ha család örökbefogadott egy gyereket. Másrészt pedig már említettem, hogy egy gyereknek felelősségteljes férfi és női viselkedésmintára van szüksége. A fiatalokat ezért arra kell nevelni, hogy olyan párt válasszanak maguknak, akivel egy életet terveznek le élni. Egy olyan személlyel tervezzék a gyereket, aki egészséges családban nőtt fel, aki készen áll az apaságra/anyaságra, nincs semmilyen függősége. Nincs büntetett előélete, van munkája és van fix jövedelme. Ezzel a kormány a fiatalokat felelősségteljes magatartásra ösztönzi, és arra hogy csak akkor vállaljanak be gyereket, ha biztosak abban, hogy azzal a személlyel akarják le élni az életük, és tőle akarnak gyereket. Lesznek biztos negatív példák, amiből tanulhatnak a fiatalok!

2019. júl. 5. 14:20
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon helyes, a fiam megfontolt lett és arra jutott, nem kell még egy fél gyerek sem.
2019. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
22%

Mert vannak, akik annyira gyűlölik a kormányt, hogy bármit csinál, mindenben a hibát keresik.

Tény, hogy a kormány családpolitikája azt célozza, hogy a középosztálybeli fiatal házaspárok vállaljanak minél több gyereket.

Nem csak a nem házasok maradnak ki belőle, hanem azok is, akik nem tudnak 3 év munkaviszonyt felmutatni, nincs bizonyos havi jövedelmük, azaz nem hitelképesek, hiszen a babaváró támogatás egy hitel és nem adomány.

A már meglévő gyerekekre sem vonatkozik, mert akkor csak simán összejönne két kétgyerekes elvált fél, és máris ott a négy gyerek. Nyilván ezt is kiszűrték ezzel. Tehát ez egy célzott támogatás, nem mindenki tudja igényelni, ez igaz, de akik tudják, azoknak ez biztos jól jön, és elképzelhető, hogy tényleg szívesebben vállalnak gyereket, mintha nem lenne. Ez majd kiderül. A semminél mégis több.

2019. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 tgt ***** válasza:
91%

Kérdező: " Egyrészt akik nincsenek férjnél, azok nem tudom hogyan gondolnak gyereket csinálni."

Én sem értem, de állítólag ők is tudnak gyereket csinálni, sőt, néha szoktak is, de lehet, hogy ez csak valami sorosista álhír.

2019. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
83%
Nyári fidesztrollok gyülekeznek a gyakorin.
2019. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
85%
#3! Ilyeneken csodálkozol, nem lett fölvilágosítva ebben a nagy keresztény-keresztyén nemzethy világban az ilyen imperialista áltudományokat amilyen a biológia nem kell oktatni. A gyereket a gólya hozza az apukának és az anyukának. Aki mást állít az sorosista ügynök!
2019. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
19%
Úgy látom, nem a Fidesz trollok gyülekeznek itt, hanem a Fidesz-gyűlölők.
2019. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
77%
#6! Elnézést, amiért pár internetes oldalon még megszólalhat az hétmillió magyar aki vagy ellenzéki vagy nem szavaz sehova. Nem tetszik járjál a 888ra.
2019. júl. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
16%

#7

Aha, neked lehet elsőként fidesztrollnak nevezni akivel nem értesz egyet, de azzal már bajod van ha valaki ERRE REAGÁLVA tesz megjegyzést.

ha fájna a kettős mérce állandóan kígyóként közlekedhetnétek csak miatta.

2019. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 mindentudó99 ***** válasza:
24%
#1 És erre még büszke is vagy? Akkor miert vállaltál ha ez a gyereknevelés ilyen helytelen dolog?
2019. júl. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
14%

#6! Elnézést, amiért pár internetes oldalon még megszólalhat az hétmillió magyar aki vagy ellenzéki vagy nem szavaz sehova. Nem tetszik járjál a 888ra.


Pár internetes oldalon? Hát jópár oldalon megszólaltok, amint látom! Megy a fröcsögés meg a gyűlölködés mindenhol. Én egyáltalán nem vagyok Fideszes, felőlem nyugodtan pufoghattok, csak nem árt, ha tudod, hogy a gyűlölet olyan méreg, amivel magadat mérgezed, miközben abban bízol, hogy a másik hal bele.

Azt meg nem értem, miért itt pufogtok, miért nem mentek el szavazni, amikor ott a lehetőség. Hol vagytok olyankor hétmillióan?

2019. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!