Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az egyetemistáknak meg lehet...

Az egyetemistáknak meg lehet venni a véleményét politikailag?

Figyelt kérdés
[link]

2019. júl. 6. 10:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mindenki prostituált csak az árban kell megegyezni, a szegények egy zsák krumpliért fideszre nyomnak újabban ( mert hiány volt a krumpliból) már 5 ezret kaptak.. ehhez képest elég kevésnek gondolhatnánk, hogy havi 60-ért egy elméletileg értelmiségi fiatal nem adja be a derekát, de a havi hatvanezer az havi hatvanezer.


Pénznek meg nincs szaga...


Én meg egyszer egy csaj miatt írtam ide több liberális olvasatú kommentet, hogy bevágódjak nála mert tetszett...


21/F

2019. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
15%
Az egyetemistáknak (Y és korai Z generáció) viszonylag könnyű megvenni a véleményét politikailag. Ehhez nem ösztöndíj kell, hanem közösségi oldalak, influenszerek, látszólag közülük felépülő trendi mozgalmak, irányított viták és fórumok, ahol "maguktól" és "egymástól" jöhetnek rá arra, amire mi akarjuk, hogy rájöjjenek. Nagy tudománya van ennek, és jóval drágább fejenként hatvanezer forintnál.
2019. júl. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mindenkit meg lehet venni, kérdés, hogy mennyiért.
2019. júl. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 readymix ***** válasza:
73%

Kérdező - Én megfejelném valami bónusszal is, ha feljelenti a tanárát is vagy jelent a diáktársáról, ha az netán "sikeresebb". Előre a gyíktársadalomért! Szerintem meneküljön, aki tud és addig, amíg még nyitva vannak a határok...

Ösztöndíj a fiataloknak nem tanulási szorgalom, tudás és rászorultság alapon, hanem hazugságversenyben, az elvtelen gerinctelenség elismeréseként. Tipikus FideSS-es módszer a gyűlölködésre ösztönzésben a mi pénzünkből.

2019. júl. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!