Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiknek épül a cédrus liget...

Kiknek épül a cédrus liget lakópark?

Figyelt kérdés
Mi a realitása 600e ft nm áras lakásoknak szegeden? Külföldi diákok?

2019. júl. 8. 16:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg Újszegedet, milyen házak vannak, meg milyen autókkal jár ott mindenki. Hidd el van az a réteg aki meg tudja fizetni.
2019. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kulfoldi befektetok, penzes diakok. Meg amugy az uj epitesuek kb. mind ilyen aron mennek.
2019. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Külföldi befektetők, leginkább kínaiak.
2019. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De az újszegedi milliomos nem akar a büdös marstérre költözni.
2019. júl. 8. 19:24
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy átlag ember szerintem nem tudja megfizetni az ottani lakásokat.


Asszem még egy kis lyuk is olyan 60M Ft...

2019. aug. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 bucibaba100 válasza:
8%
Még az a szerencse, hogy köze sincs a Mars térhez. Érdekes én és a párom 19 évesen meg tudjuk tenni, hogy itt lakjunk. Aki nem, de irigykedésből szidja a helyet, dolgozzon többet🤷🏻‍♂️
2023. júl. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Érdekes én és a párom 19 évesen meg tudjuk tenni, hogy itt lakjunk."


Cukipofa ha milliomos vállalkozók lennének a szüleim én is megtudnám engedni hogy ott lakjak az ő kontójukra.


Önerőből a nulláról kicsibogár iskola és munka + vagy hitel mellett tudod hol laknátok ? Egy putri fapozdorjás beépített szekrényes panel albiban amiben a 30 éves linóleum van a konyhában.


Jééézus isten :D

2023. júl. 10. 22:24
 8/15 bucibaba100 válasza:
0%

Pasim apja 13 éves korában meghalt, az annya 18 éves korában, nagyon csórok voltak konkrétan minimálbért kerestek és mindet el is itták

Az én szüleim még ezeknél is csövesebbek voltak

Végzősként ott hagytuk az iskolát, pont érettségi előtt

Hitelünk nincs, alapból lakás hitel 21 éves kortól kölcsönözhető

Nem értem minek kéne ehhez milliomos vállalkozónak lenni

De amúgy azok vagyunk, webdesingerek, havi 3 milla és csak a telónk kell hozzá, nem tanította senki, pénzt se adott rá senki

Konkrétan majdnem a legolcsóbb hely Szegeden

80nm2es lakás (3 szobás) havi 180.000-től van

Lakást meg veszel 60 millióért, és megsúgom máshol sem olcsóbb, sőtt ekkora lakást pl ilyen olcsó albérleti díjjal máshoz szegeden nem is találsz

Konkrétan az első albink a Teve utcába ami kint van a város szélén a 40nm2es lakásunk került havi 130ba és erkélyesem volt

Arról meg ne is beszéljünk, hogy tiszta putri a lakás és a környéke is

de ez mind csak azt mutatja, hogy egy gyerekes valaki vagy 0 ingatlan és élet tapasztalattal :)

2023. júl. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Nem értem minek kéne ehhez milliomos vállalkozónak lenni


De amúgy azok vagyunk," Hú ha itt vannak gondok . Hát ha te magad se látod hogy egyik mondatodban beismered azt amit a másikban nem értesz.


Igen ,millimosok vagytok ,ezért futja cédrus ligetre egyem meg a kis szívedet melyik részét nem érted a mondandómnak...


Mondjuk ez a mese ezer sebből vérzik hogy havi 3 milla ,iskola és tanulás nélkül , ja és a vállalkozás beindításához még pénzre sem volt szükséged.


De meghalok a kíváncsiásgtól küld már át azt a webdesign céget amit te 19 évesen egy telefonnal viszel és se tudás se tanulás nem kellett hozzá csak dől a lé. :D


Komolyan meghajolok előtted ha tanácsadásért cserébe képes vagy kihúzni idióta emberek zsebéből milliókat . Azért fizetnek milliókat cégek hogy kikérjék a tanácsod milyen színű legyen az oldal és milyenek a betűk ?

2023. júl. 13. 19:47
 10/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, bucibaba egy saját kérdésénél pasi 😂
2023. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!