Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberális pártok, mint a...

A liberális pártok, mint a Momentum miért tolják mindenáron az emberek képébe a Pride-ot meg ezt az LMBTQ dolgot?

Figyelt kérdés

Nekem nincs bajom ezekkel,mindenkinek a saját dolga,hogy valaki a saját neméhez vonzódik,de minek tolják ezt a képembe?Ehhez nekem semmi közöm.Minek erre egy külön szubkultúrát létrehozni meg felvonulgatni?

Ennyi erővel egy BDSM vagy lábfetisiszta felvonulást is szervezhetnének.



2019. júl. 8. 16:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem a Pride-ba beletartoznak a mindenféle zavarosok, a BDSM és a lábfetisiszták is.

Ott is voltak a párjukat pórázon vezetők is, meg a kutyapárosok is, mindenfélék.


Másrészt ez nem egyszerű felvonulgatás, hanem tüntetés, agresszív felhangokkal.

Azonkívül reklám a zavarosságot szponzorálóknak.

Szóval nem CSAK a liberálisok és a momentumosok tolják az emberek képébe a cirkuszt és cirkuszolást.

2019. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%

12:

Te ott voltál? Mert én igen, heteroként, és egyáltalan nem tűnt tüntetésnek agresszív felhangokkal. Sima felvonulás volt, utána söröztünk, éjszaka meg buli volt a Budapest Parkban. Egyébként én is láttam a kutyának öltözött csajt, akit egy másik csaj vezetett, ne értem mit akart ezzel, mondjuk baromi meleg volt, nem tudom hogy bírta a jelmezben. De az emberek 99%-án semmj extrém nem volt, totál normális emberek vonultak.


A fetisizmzusok nem tartoznak bele a Pride-ba, mert azok szexuális szokasok, a Pride nem arról szól, hogy mit csinálsz a hálószobádban. A szado-mazoról nem várja el a társadalom, hogy munkahelyen megbeszéld milyen bilincset vettél az asszonynak, de a párodat sokféle szituáció van, amikor illik bemutatnod, és teljesen elfogadottnak kellene lennie akkor is ha a párod azonos nemű. Szóval teljesen más dimenzió.

2019. júl. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

13

Enyhén szólva nem értek egyet a 2. bekezdéseddel, de nem számít.

2019. júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
24%

Az sem tűnt még fel senkinek, hogy az év többi részében mindenki tesz rájuk magasról, és valami ccsoda folytán mindig akkor vannak a legnagyobb ellenséges mozgolódások is mikor ez a felvonulosdi megy.

Bár nem is értem meg, másik oldalról sem hiszem, hogy nem képesek ezt felfogni, hogy feltűnősködéssel épp nem az elfogadást érik el, meg ugye azt akarják, hogy kezeljék úket úgy mint másokat, nos akkor próbáljanak meg a társadalomban élni ilyesmik nélkül.

2019. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
22%
A kèpünkbe toljàk, ès màr ovodàkba is bevezetnèk, az Lmbtq propagandàt.
2020. aug. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
22%
Minden, ami deviancia ès èrtèktelensèg azt a Momentum ès a DK azonnal tàmogatja.
2020. aug. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!