Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tiltja a kormány a...

Miért nem tiltja a kormány a prideot?

Figyelt kérdés
Tudtommal keresztény ország, keresztény kormány van. A Biblia szerint is bűn a homoszexualitás, így minden eszközzel meg kellene akadályozni minden ezzel kapcolatos rendezvényt és visszaszorítani hogy ne terjedhessen tovább. A prideon megkérdezett fiatalok nagy része azonos nemű párral képzeli el a jövőjét.
2019. júl. 8. 23:20
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
29%
A kormány nem csípja a prájdot.
2019. júl. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
30%
Az EU meg kicsapná a balhét kb.
2019. júl. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Ezért kéne végre kilépni az EU-ból.
2019. júl. 8. 23:34
 4/38 anonim ***** válasza:
14%
Esélyes hogy jobb lenne, de majd úgy is megmagyarázzák, hogy jajj a támogatások meg eu-s pénzek.
2019. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
77%

A Biblia tiltja a lopást is mégis lop a kormány, tiltja a haragot is mégis haragszanak mindenkire, tiltja a torkosságot mégis ott van Németh Szilárd, tiltja a fösvénységet, irigységet is mégis egy rakás politikus az. És most háboroghatnak a fideszesek, nem a kormány szidása volt a célom, hanem azt jelezni, hogy a Biblia alapján elég sokmindent tiltani kellene mégsem teszik.

Arról nem is szólva, hogy a Biblia nem egyenlő a Büntetőtörvénykönyvvel.

2019. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
90%

"Fegyverrel kéne űzni a homoszexualitást?"


Vannak olyan országok, ahol börtön jár érte, költözz oda

2019. júl. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:
80%

Én csak azt nem értem, miért mások homoszexualitása a legnagyobb probléma? Nem értem. Otthon ültök a kanapén, és ezen mérgelődtök, hogy jajj, vannak melegek, emberek, akik a saját nemükhöz vonzódnak, vagy hogy van ez?


A Biblia szerint káromkodni sem szabad, mégis egy kampányt meg gyűjtést sem láttam arra, hogy nyomjuk el a káromkodó embereket, akik ráadásul ok nélkül q-va anyáznak mindenkit. Ez miért nem zavar senkit, ellenben mások szexuális beállítottsága miért ekkora probléma?


Gyilkolni sem szabad, illetve más embereket bántani, mégis a lövöldözős, az ellenséget mindenféle brutális módon meggyilkoló, megkínzó, összeverő játékok a fénykorukat élik. Ezzel miért nem foglalkoztok? Erre miért nincs igény, hogy betiltsák?


Miért nem ragadtok fáklyát és vonultok az olyan oldalak (sokszor randi oldalak) ellen, ahol mindenféle fétiseket élnek ki az emberek vadidegenekkel, és megcsalják a párjukat?


Miért nem akarjátok, hogy a párjukat megcsaló embereket komolyan büntessék, ők nem szegték meg a tíz parancsolatot, nem követtek el bűnt bűn után? És nem kis bűnökről beszélünk.


Kell ennél többet sorolnom?



Biblia meg keresztény ország ide vagy oda, ma már nem sok embert érdekel ennyire a vallás. Egy kisebbség (érts: mélyen vallásos, szigorúan a Biblia szerint élő, Bibliai értékrendekkel rendelkező) kedvéért miért kéne visszaszorítani, erőszakkal elnyomni egy másik kisebbséget?


A vallásos emberek miért terjesztenék és támogatnák az erőszakot, mások elnyomását, a negatív diszkriminációt, a gyűlöletkeltést, stb., csak azért, hogy egy férfi ne lehessen egy férfival, nő a nővel? Ezzel miért nincs semmi probléma?


Miért van az, hogy az igazán mélyen vallásos emberek akiket ismerek, akik ténylegesen ÉRTIK a Bibliai tanításokat, nem gyűlölködnek, nem akarják elnyomni azokat az embereket akiknek egyedül annyi bűnük van, hogy a saját nemükhöz vonzódnak? Miért ők azok, akik mindenükkel segítenek másokon, akik elfogadóak, barátságosak, szeretik az embereket, és tényleges földi angyalként élnek?

Miért van az, hogy azok a "mélyen vallásos" emberek akiket ismerek, akik mások gyűlöletét, elnyomását támogatják azért, mert valamiben mások és sértik egy-egy pontban a Biblia tanait mindig azok, akik inkább képmutatóak, akik elhanyagolják a saját gyerekeiket, gyűlölködnek, nem szeretik az embertársaikat?


Nem azt mondom, hogy te, vagy akárki más az utóbbi kategóriába tartoztok. Én azt mondom, amit látok.


Keresztényként nevelkedtem, mély katolikusként. Homofób voltam.

Aztán megtanultam elfogadni és szeretni az embereket - azóta nem vagyok homofób.

Szerintem inkább legyen valaki meleg és jó ember, mint heteró és rossz.

Nagyon kevés olyan ember létezik, aki nem követ el bűnt, akár súlyosat - talán már egy sem. Akkor miért kell elnyomni, üldözni, bántani az emberek egy csoportját, akik semmivel sem rosszabbak, mint a többiek, és senkinek sem ártanak, csak nyugodtan akarják élni az életüket?


És miért gondolod, hogy a kormánynak ez a legfőbb baja a MO ellen elindított hetes cikkely, az eltűnő EU-s pénzek, a 13-as cikkely, a migránshullám, stb. kellős közepén? Elég jelentős időszakot élünk jelenleg, nem gondolod, hogy inkább mással kéne foglalkozni, minthogy egy férfi egy másik férfival akarja leélni az életét? Elég kilépned a világba, hogy észrevedd, ennél sokkal több, sokkal nagyobb probléma van.

Miért nem érdekelnek inkább a háborúk, nagy keresztény, a béke híve? Miért nem fordítod arra az energiáidat, hogy az éhezőkön segíts ahelyett, hogy a melegeket gyűlölöd? Miért nem végzel önkéntes munkát ahelyett, hogy azon gondolkozol, miért nem lép fel a kormány erőszakosan a melegek és a pride mozgalom ellen?


Szerintem ha ezekbe mind belegondolsz, elkezded érteni, miért nem lesz ebből a "tiltsuk be a pride mozgalmat / lépjük fel a homoszexualitás ellen" ötletből semmi.



Mielőtt "megvádolnál" - hetero vagyok.

Hetero, aki látja a nagyobb problémákat, meg van elég elfoglaltsága és saját problémája ahhoz, hogy ne azon törje a fejét, miként lehetne elnyomni egy amúgy ártalmatlan kisebbséget csak azért, mert a Biblia szerint bűnösök.


Szép estét, éjjelt, reggelt, napot!

2019. júl. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
44%

ez olyan undorító hozzáállás... normális vagy te egyáltalán? "fegyverrel? "

a sok mocskos i+ióta kormánypártit kellene fegyverrel kikergeti az országból, jah hogy akkor csak az a maréknyi értelmes ember maradna itt? hoppá hoppá...


Kendd a hátadra a Bibliát... ugye tudod hogy a pápa megáldotta Hitler fegyvereit? Háborús szándékát? hogy ölje a zsidókat akik "isten" "választott" népe volt. Akkor itt hol is van az igaz kereszténység? Áldást adni egy háborúra kicsit sem felebaráias, mint az sem hogy minden gyermekpedofiliás ügyet eltusolnak, és akkor még a melegeket bántják akiknek az a legnagyobb bűnük hogy szeretik egymást.

Ohh és a biblia tiltja a lopást is ennek ellenére a kormény rezsim lenyúlja az EU-s pénzek nagy részét.


Oké lehet furcsán hangzik de aki meleg az... hogy is mondjam, lehet mondjuk egy kromoszóma mutációja, lehenek duplán nemi szervei... egy nem kialakulását nagyon nagyon sok minden meghatározza. Miért kell elitélni őket? Amugy a biblia szerint bűn az orális és anális szex is akkor azt sem csinálod? te csak hithűen misszionárius pózban szeretkezel a pároddal ahogyan a középkorban tették?


Ha megakadályoznák akkor is lenne, ha visszaszorítanák akkor is. Persze hogy azonos neműekkel képzelik el a jövőjüket mert azonos neműekhez vonzódnak.


komolyan hogy lehet ennyire valaki betoposult elméjű... nem tudom mi kapcsán érhetne téged kérdező ilyen, de kivánom és lesz+arom ha visszaüt bármiféle karma, hogy kelljen félned azért mert más vagy, mert más az értékrended (Bár ezen a megáporodott rántott hús földön nem kell ne agódj, max ha nyugatra mész) tudod mit élnek át a homoszexuálisok, tudod milyen szar nekik hogy nem sétálhatnak kézenfogva, hogy a munkahelyen, iskolában már-már paranoiásan félnek hogy kiderül a titkuk hiszen tudják jól hogy elitélnék őket.


Amugy szerintem annyira szánalmas és eröltetett ez a kereztény dolog... hála istennek a fiatalok körében ez elég elutasitásra talál. Igen keresztények vagyunk miért is? Mert a drága István a honalapító királyunk ráerőltette a kereszténységet a népre eldobva saját hagyományainkat, amik már lehet évszázadokra nyúltak vissza. És mi volt azzal aki nem akart templomba menni? vagy valami olyasmit követett el ami keresztény ellenes volt? Megszégyenítették nyilvánosan. Nem ezt csináljátok most véletlenül a melegekkel?


és zárásképpen egy szép idézet:

"Az én szemléletem az, hogy emberek emberekbe lesznek szerelmesek, nem nemek vagy külsőségek szerint."

Miley Cyrus

2019. júl. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 Alex Fly ***** válasza:
83%

Az első mondatod:

"Tudtommal keresztény ország, keresztény kormány van." Rosszul tudod. Az ország elméletileg szekuláris, vallásszabadság van. És a kormány is igen távol áll a kereszténységtől...

Innentől a többi értelmetlen.

Az pedigb hogy a Biblia mit ír, csak annak számít, aki aszerint él.

Ja és a homoszexualitást nem kell túlmisztifikálni: semmivel sem rosszabb, mint bármelyik más házasságon kívüli nemi kapcsolat. Szóval a Pride mellett tiltsuk be az összes olyan rendezvényt isb ahol ilyesmi előfordulhat...

2019. júl. 9. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
70%

"Ezért kéne végre kilépni az EU-ból."

Így van. Én alapból fel se vettelek volna titeket.

2019. júl. 9. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!