Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem kényszeríti jobban...

Miért nem kényszeríti jobban a kormány az embereket a kereszténység gyakorlására?

Figyelt kérdés
Egyre jobban háttérbe szorul a keresztény vallás, pedig most lenne rá a legnagyobb szükség ilyen ellenséges időkben. Isten nem nézi jó szemmel a vallás elhanyagolását, lehet éppen most ennek szívjuk meg a levét a sok ellenséges külső erő és bevándorlók képében. Szorgalmazni kellene a vallásgyakorlást már kis korban, már óvodában és első osztálytól kellene a gyerekeket szoktatni a vallásgyakorlásra, templomba járásra, megismertetni őket a teremtéssel és a Bibliával. Valamint kedvezményekben részesülhetnének a templomba járók és otthon oltárral rendelkező rendszeresen imádkozó családok. A vallást elhanyagolók pedig elveszthetnék szavazati jogukat.
2019. júl. 8. 22:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy 10 percet gondolkoztam a legjobb jelzőn, de marad az elmebeteg ötlet.
2019. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Nekem pont az a tippem hogy vagy nincs Isten, vagy nagyon utál bennünket, hogy egy ilyen undormány korrupt kormányt kaptunk, míg mindenhol körülöttünk normális kormányok vannak. A "kérdés" meg egybites provokáció/propaganda, semmi más.
2019. júl. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

A vallás azoknak való, akik nem tudnak mit kezdeni a szabadsággal.

A kérdező tökéletes példát mutat erre!

2019. júl. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%

Hát igen.

Ettől simán megvonnám,még az oxigént is.

2019. júl. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

Még annyit hozzátennék, hogy egy kormánynak nincs joga senkire semmit kényszeríteni. A kormány (papíron legalábbis) arra van hogy az emberek érdekeit képviselje, jólétüket elősegítse, és (normális országokban) a kormány van az emberekért, nem pedig az emberek a kormányért.

Egyébiránt a kormány addig ne papoljon a kereszténységről, amíg maga is ott szegi meg annak tanításait ahol nem szégyelli. Tízparancsolatról hallottak már? Mert legalább hatot belőle napi szinten hágnak át (tudod, ne lopj, ne tanúzz hamisan, ne kívánd felebarátod ezét meg azát stb.), szóval inkább meg ne merjenek szólalni. Kb. annyira élnek keresztény életet mint egy rabbi.

2019. júl. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
nem
2019. júl. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
En nem csipom ezt a kormanyt. Tul rafinaltak.
2019. júl. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez ma már vagy a hatodik ostoba kérdésed. Nem unod még a trollkodást?
2019. júl. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
#8 Nem hagyhatja abba, bérben dolgozik.
2019. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok túl liberális (mondhatni maradi konzervatív vagyok), hittanra is jártam anno.

De T.Kérdező! Nem akarsz elmenni a pisába a kötelező agymenéseddel.

Ha már kényszerekről beszélsz inkább kezeltesd! Minket meg hagyj békén a kötelező faxságokkal. Volt belőle elég részem, mókus őrs és társai az építőtáborokkal együtt. Egy jó volt benne, fiatalok voltunk.

2019. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!