Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar ilyenkor miért itt...

A magyar ilyenkor miért itt válaszolgat? Úgy tudtam a 3 műszakban nagyon elfáradnak ami a megélhetéshez kell.

Figyelt kérdés
2019. júl. 11. 23:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Már volt egy ilyen kérés, csak törölték. Ott valaki utánanézett, hogy inkább olyan 50 fő lehet a rendszeres politikai témában író.

Magam részéről tudok csak nyilatkozni, vállalkozok és uborkaszezon van. Amúgy is én osztom be az időmet, egész napra szétosztva dolgozok, vegyesen kis munka, kis szabadfoglalkozás.

De van itt egy munkanélküli is, aki munkát keres, a múltkor írta egy kérdés alá.

Az sem kizárt, hogy van olyan, akinek az a munkája, hogy fórumokba írjon.

2019. júl. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én már többször írtam ki pici szavazást, 10-20 ember nyitotta meg.


[link]

2019. júl. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tessék itt egy régebbi szavazás, egy kérdésben írtam ki:


[link]


22 ember szavazott.

2019. júl. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy így van, lehet, hogy nem. Múltkor én is azt gondoltam magamról, hogy gyakran itt vagyok és sokat válaszolok. Megnéztem a politika kategória toplistáját és csak valahol a második oldalon láttam a felhasználói nevemet. Az első oldalon 50 név volt.
2019. júl. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!