Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem történt volna meg a...

Ha nem történt volna meg a Holokauszt, milyen volna ma M. o. -on az élet?

Figyelt kérdés
2019. júl. 12. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Hasonlóan, de 200 ezer helyett sokkal több zsidó származású honfitársunk lenne. Talán 4-500 ezer. Sokkal nagyobb lenne a liberális fölény a médiában, politikában. Tehát ugyanolyan lenne az ország, csak még olyanabb. Rendszerváltás, privatizáció, a jobboldal fasisztázása, kisebbségvédelem, stb.
2019. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A kettő között ilyen direkt összefüggés nincs. Ezért a kérdés értelmetlen.

Mintha azt kérdeznéd, ha kivágod a kertedben az összes gyümölcsfát, hogyan változik a város gyümölcsellátása. Ott sincs összefüggés.

2019. júl. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
2, sok kormány nagy részét, a kommunizmus vezetőinek nagy részét ők adták... 1919-ben gyakorlatilag a teljes kommunista diktatúra vezetőségét, a Károlyi-őrület ideológiai előkészítői, mely Trianonba torkollott a hadsereg megszüntetése miatt. Ma rengeteg nyugat-európai ország esik el a bevándorlókkal szemben e kör miatt.
2019. júl. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én csak annak örülök, hogy ezt a nézetet talán alig két számjegyű számú ember képviseli. A többi valamennyire azért érti,
2019. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

És azon kívül mi történt vagy nem történt volna? Mert nem mindegy.

Maradt volna pl. Mo fele a Weisz Manfrédék tulajdonában? Orosz fennhatóság alá kerültünk volna, vagy más alá?

2019. júl. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4, a kétszámjegyű ember közt ott vannak Rákosi vagy a kommunizmus áldozatai, magyarok százezrei? Ennek örülsz? Durva.
2019. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

4-6

Bocs, mi ez a "kétszámjegyezés"?

2019. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A 4-es örül, hogy csak kevesen, 10-20-30% gondolja azt, hogy rendkívül erős a nevezett nép érdekérvényesítő képessége, pl. valóban csak kevesen tudják, hogy a tanácsköztársaság összetétele majd 100%-os volt ilyen tekintetben, ahogy a média többsége is a kezükben van. Ennek köszönhető pl. ez a bevándorlás is, Soros személyesen is benne van sajnos (ez nem fideszes összeesküvés-elmélet), a minap az olasz partokat ostromolták már bevándorlókkal a Soros-szervezetek hajói csak azért, hogy provokálják a bevándorlásnak ellenálló olaszokat. Ő örül neki, hogy mindezt kevesen tudják. Ahogy azt is, mi történik a palesztinokkal.
2019. júl. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8

Nem tudom, hogy egy mondjuk 30 % nem erős alábecslés-e, bár el nem tudom képzelni, hogy honnan jönnek ilyen becslések.


Csak azért nem értettem, mert nekem még a 99 is kétszámjegyű - csak mert matematikailag az- . De akkor biztos kisebbséget, 1/3 nál kevesebbet jelent. Jó, rendben.

2019. júl. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

'mely Trianonba torkollott a hadsereg megszüntetése miatt.'

Trianonnak komolyabb háttere volt egy hadsereg megszüntetésénél, csak gondoltam, szólok.

2019. júl. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!