Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett divat most ennyire...

Miért lett divat most ennyire a hazaárulás?

Figyelt kérdés
Mást se látok csak hogy a fiatalok folyamatosan árulják a hazát, megkárosítják a nemzetet és földbe tiporják az ország jóhírét.
2019. júl. 15. 15:03
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
92%

Jelentsd fel őket. Hazaárulásért 5 év a minimum.

Már persze ha tényleg hazaárulásról van szó, és nem arról hogy merészelnek valamiben más véleményen lenni, mint te...

2019. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
7%
te meg jelentsd fel a kormányt lopásért, már ha tényleg lop... egyébként meg ülj a szádra :)
2019. júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
75%
#4: A magyar kormány csinál viccet a hazaárulásból, mert már mindenkit megvádol vele, aki nem ért velük egyet és nem az ő kényük-kedvük szerint cselekedik. De ez gondolom nem zavarja az agymosott fideszes fajtádat.
2019. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
88%
#8: Én pedig megnézném hogy Orbán Viktort hány másodperc alatt kergetnék el a hatalom közeléből is a németek, hollandok, franciák. Arrafele nem divat fasiszta autoriter rendszert kiépíteni, és az ott lakók elég kényesek az ilyesmire.
2019. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Mert be vannak pávulva.
2019. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

"hány másodperc alatt kergetnék el a hatalom közeléből is a németek, hollandok, franciák. Arrafele nem divat fasiszta autoriter rendszert kiépíteni"


Akkor mit nyávogtok Hitlerre ha szerintetek maga volt a demokrácia?

2019. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
15%

jajaja :DD fasiíííszta

szinte hallom kunhalmi ágnest


na mutassatok már egy német vagy egy francia politikust, aki üvöltve követeli a francia vagy német "oligarchák" vagyonelokopzását

2019. júl. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
63%
#16: A németek például azért kényesek erre, mert nem akarnak egy második Hitlert. Magyarországon viszont a lakosság többsége visszavágyik a Horthy-korba, a kormány kultuszt épít Horthy köré.
2019. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Bevallom, múlthéten voltam kebabosnál. :c
2019. júl. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly voltam a megdálelcben mert olyan helyen jártam amerre nem volt lacikonyha.
2019. júl. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!