Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett divat most ennyire...

Miért lett divat most ennyire a hazaárulás?

Figyelt kérdés
Mást se látok csak hogy a fiatalok folyamatosan árulják a hazát, megkárosítják a nemzetet és földbe tiporják az ország jóhírét.
2019. júl. 15. 15:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
83%
Mert a fidesz kormányoz! Náluk nagy divat a hazaárulás. A komcsik már csak ilyenek.
2019. júl. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
79%

"na mutassatok már egy német vagy egy francia politikust, aki üvöltve követeli a francia vagy német "oligarchák" vagyonelokopzását"


Te pedig mutass egy német / francia Vejkót, Nemzet Gázszereløjét, vagy Kósamamát...

2019. júl. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
78%
Én azért mert kapok érte sok pénzt Sorostól és Brüsszeltől.
2019. júl. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom te hol látsz ilyeneket. De az igaz, hogy ami itt zajlik az nem normális és nem nyújt kedvező életkörülményeket, ezért jobb lelépni innen.
2019. júl. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
86%

Már mint az a problémád hogy az emberek bizonyos %-a nem az agymosó propagandán szocializálódik ?


És ezért előbbi őket hívja hazaárulnak mert uram bocsáss nem nézik tétlenül ahogy a Felcsúti focista és a különböző haverjai mint a gázszerelő meg a helikopterező Toni.... Mennyi BILLIÁRDOT lopnak közpénzben ?


Hogy a Média 90%-a Kormány centrális irányítása alatt áll ? Hogy most szűnt meg a magántanulói státusz is ?

Hogy báb emberek ülnek hivatalok élén mint a Köztársasági elnök vagy az Ügyészség vagy az ÁSZ ?


Hogy Keresztény Demokráciának nevezik ezt a fajta rendszert de tombol a Nácizmus ?

Hogy azt mondják hogy milyen jól élünk közbe meg 1.5 millió ember települt ki ?

Országos a munkaerőhiány és zuhan a gazdaság és komplett régiók kihaltak ?


Gondolkozz el ezeken egy kicsit.

2019. júl. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

Elgondolkodtam.

És nem, még most sem értem miért hazudsz ennyit és ráadásul ilyen ostobán, ennyire nyilvánvaló hazugságokkal.

Biztosan hülye kell legyél, más magyarázat nem jut eszembe.

2019. júl. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
#26 na miért hazudsz ilyen ostobán(fidesz pártdirektíva ennek az amúgy alig használt szónak a szajkózása ;) ), ilyen nyilvánvaló hazugságokat? Mert degenerált vagy, családilag, ilyen a komcsi fajtátok.
2019. júl. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!