Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagy Blanka sérelemdíjáról...

Nagy Blanka sérelemdíjáról vélemények?

Figyelt kérdés

[link]


Véleményem: ezzel csak annyi a baj, hogy a hazugság- és propagandaközpontnak még az összeg több tízszerese, vagy több százszorosa is aprópénz, illetve, hogy a helyreigazításokat úgyis egy olyan időpontban fogják közzétenni, amikor a kutya nem nyitja meg az újságokat, valami rovat aljára elrejtve...


Facebook-ra akarnám kiírni, csak sajnos, jópár NER-ista ismerősöm van, akik lehet, hogy jelentenének a csókosaiknak és talán még az egyetemet is valahogy megoldanák, hogy ne tudjam befejezni. (Utána úgyis megyek el azonnal ebből az "országból", pedig itt is bőven megélnék anyagilag IT-szektorban...)


Ha kulturáltan (nem ilyen Bayer Zsolti-stílusban) van a válasz megfogalmazva, természetesen az én véleményemtől eltérő válaszokat is fel fogom pontozni, nem "kétbites" ember vagyok, és megvannak a problémáim a "ballib" oldallal is! Persze, jóval kevesebb, mint a jelenleg hatalmon lévővel, de ez más tészta.


2019. júl. 15. 19:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
26%

így van kérdező

elképzelem ahogy nem fut le a programod gyakon és megbuksz

"na a nersevik csicska tanár megbuktatott!"


:DD

2019. júl. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem szánalmas dolog volt hazudni Nagy Blankáról. Viszont az ellenzékiek is ezt csinálják ők is lejáratják Orbánt állandóan, hogy elmebeteg meg hogy cigány.
2019. júl. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
44%

Az a baj, hogy pár millióval nem lehet elfeledtetni azt a sok szart, amit át kellett élnie a propaganda gépezetek és a 2 bites gyűlölködő emberek miatt.

Személyesen is ismerem, még a kis testvérét is halálosan megfenyegették. A szoknyája alá fotózást meg a többit nem is írom már..

A pénz a legkevesebb, látható helyen kéne helyre igazítani, többször is..

2019. júl. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
26%

13, meg mások.

Hol vannak azok a milliók -akár leírva-, a cikkben csak feltételes módról szó, semmi konkrétumról.


Aki látta a képet, az látta azt is, hogy nem fényképeztek a szoknyája ALÁ, hanem ami rajta volt, az alig volt szoknyának nevezhető, kivolt mindene. Hátulról lehetett volna úgy fényképezni, hogy ne látsszon a lába a combja tövéig. Szégyellhetik magukat az ott lévő idősebb nők egytől egyig, hogy nem szóltak neki előre, hogy öltözzön fel rendesen.

2019. júl. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
42%

#6 és 8, kérdezőnek:

A kommentek? Te kérted!


Megnyeri...., hajrá

Jól teszed kislàny!!! Sokat loptak megérdemlik hogy fizessenek Neked amiért ràgalmaztak!! Puszi!

Minden módon ütni kell az orbáng'ci bandát.

Igy kell milliomosnak lenni jó hejremegy az adófizetók pénze* Hurrá és hajrá hajrá

SOK SIKERT ÉS GYŐZELMET!*Hajrá Blanka sok sikert kívánok neked és győzelmet! Ott üsd őket ahol csak lehet. Azt hiszik hogy övék a világ, és azt csinálnak mindenkivel amit akarnak, hát nagyon tévednek! Mindig az igazság fog győzni! HAJRÁ BLANKA, SOK SIKERT KÍVÁNOK!!!!

Így kell csinálni, nem meghátrálni.sok erőt kivánok ehez Blanka.


Folytassam?

(bár nem szívesen tenném, mert a kommentek többségét saját magamnak kell moderálnom, hogy itt megjelenhessen! A Face engedékenyebb mint a Gyakori)

2019. júl. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%

14# a fotós guggolva fotózta le. Egy ülő nőt guggolva szemből fotózni normális?

Igazad van, hogy szolniuk kellett volna neki előre, hogy jobban öltözzön fel. De az egész story akkor is undorító,amilyen szöveggel tette fel a fotós, már az is épp elég..

Egyébként épp eleget mond a társadalmunkról az, hogy ezeket a szenny médiumokat hányan követik és hányan csak ezekből tájékozódnak.

2019. júl. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16

Nem voltam ott, nem láttam a fotóst, de a képről nem úgy látszik, hogy szemből készült. Mármint hogy kb váll-mell magasságból.

2019. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#8 vagyok:


2000-ig számoltam a like-okat, ennyinél megúntam.


Ránézésre kb 4-5000-et kapott eddig.

2019. júl. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!