Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagy Blanka sérelemdíjáról...

Nagy Blanka sérelemdíjáról vélemények?

Figyelt kérdés

[link]


Véleményem: ezzel csak annyi a baj, hogy a hazugság- és propagandaközpontnak még az összeg több tízszerese, vagy több százszorosa is aprópénz, illetve, hogy a helyreigazításokat úgyis egy olyan időpontban fogják közzétenni, amikor a kutya nem nyitja meg az újságokat, valami rovat aljára elrejtve...


Facebook-ra akarnám kiírni, csak sajnos, jópár NER-ista ismerősöm van, akik lehet, hogy jelentenének a csókosaiknak és talán még az egyetemet is valahogy megoldanák, hogy ne tudjam befejezni. (Utána úgyis megyek el azonnal ebből az "országból", pedig itt is bőven megélnék anyagilag IT-szektorban...)


Ha kulturáltan (nem ilyen Bayer Zsolti-stílusban) van a válasz megfogalmazva, természetesen az én véleményemtől eltérő válaszokat is fel fogom pontozni, nem "kétbites" ember vagyok, és megvannak a problémáim a "ballib" oldallal is! Persze, jóval kevesebb, mint a jelenleg hatalmon lévővel, de ez más tészta.


2019. júl. 15. 19:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
A választás előtt is ez ment, össze vissza hazudtak mindent, mert a választás megnyerése sokkal többet ér a Fidesznek, utána nekik meg se kottyan lehozni a helyreigazításokat.
2019. júl. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%

Az index hogy szokta lehozni a helyreigazításokat? Ja, címlapos hazugságok után eldugottan...


Nagy Blanka meg a nemzet ostobája. Nem a bizonyítványa alapján, bár saját állítása szerint sem ő az osztálya legjobb tanulója.

2019. júl. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
Blankának egy jó pszichológust vagy pszichiátert kellene felkeresnie és nem ártana a szép magyar nyelvet is tanulnia
2019. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Pénz nem számit, a lényeg, hogy ki legyen mondva hivatalosan, hogy a Fidesz már megint hazudott, rágalmazott.
2019. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Azt, hogy még a bíróságokat nem sikerült teljesen bedarálni, majd sorra kerül az is, de ott még nem tartunk. Most az MTA-n a sor. A bíróságokat majd a szokás szerint újraírt takony akarom mondani gránitszilárdságú alaptörvénnyel fogják kicsinálni.
2019. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%
Annyit tudtam segíteni, hogy a profilomon és jó pár ellenzéki csoportban megosztottam.
2019. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
Az is vicc, hogy egy 18 éves lánnyal vannak elfoglalva, de az is, hogy úgy lett az ellenzéki oldalon egy jelentős személy, hogy igazából pár tüntetés végigkáromkodásán kívül nem sok mindent tett le az asztalra.
2019. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

#6 vagyok:


Baxki!


1 óra alatt több mint 400 like-ot kapott, és több mint 100 megosztást!

2019. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#6 és #8: érthető, hogy itt nem szeretnéd megosztani a posztot, hiszen nem akarod, hogy esetlegesen rosszindulatú NER-ista emberek előtt a neved felfedésre kerüljön, és sok dologban hátrányba kerülj. Privátban megosztod a bejegyzésedet? Kíváncsi vagyok pl. a kommentekre is.
2019. júl. 15. 21:59
 10/18 anonim ***** válasza:
túl van ez tolva már, de nagyon. nem mellesleg, ha sérelemdíjat fognak fizetni, azt egy csomó állami hirdetés általi, közpénzből működő újságnak kevésbé káros...remélhetőleg jótékony módon vissza fogja adni a közösbe azt a pénzt, hiszen az egykor a mi adónkat képezte.
2019. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!